ÕL TV | Õhtuleht

„SUHTEMINUTID“ | Roland Tokko: kui mehel oma naisega koos olles pidevalt testosteroonitase alla kistakse, siis pole ka ime, kui mees läheb mujale seda tõstma (6)

LISA KOMMENTAAR

Kahju, nuta--nuta 18. juuli 2021 11:03
Kellelgi vist hakkas meestest nii kahju, et peab enne kommentazri ava ldamist pisarakese poetama. 😥
Läbinähtav😏 18. juuli 2021 11:01
Loll, kes vabandust ei leia! Mehed vaadaku parem ise, MIDA NAD NAISTE OLUKORRAS TEEKSID! LIHTNE vabandus----ikka naised s üüdi, kui mees läheb teiste tibidega ringi tõmbama! Kas hr. Takko pole ISE selle peale tulnud, et vbl tema naine paneb selliste nippidega teda proovile?! Teada asi---selleks, et kodust välja saada, pole meestel mõtet otsida süüd armukadeda naise vastu, kõige tühisem ja algelisemgi vabandus sobib neile! Ajada süü naise kaela-----midagi lihtsamat ja nõmedamat annab ikka otsida!!!!!Ärgu see mehepojuke nähku vaeva selgitustega, ennegi nähtud neid!
ma 18. juuli 2021 09:43
Pole siin midagi lugeda!
Inglitiibadega mehed? 18. juuli 2021 01:35
No kuidas muidu---ikka hoiame oma sookaaslase poole! Aga selle peale ei tule, et armukadedal naisel võib PÕHJUST OLLA mehele etteheiteid tehes?! Mitte kõ ik pole nii süütukesed, kui hr. TAKKO arvab. Paljuski on nad ise seda armukadedust põhjustanud!
ei tea ikka 15. juuli 2021 22:04
mnjah,raske katsumus lasta mehel teisi tibisid vaadata
Mis akadeemia see on? 15. juuli 2021 11:30
https://eduakadeemia.ee/kontakt/ Endi haridust poole märgitud. MISSIOON: "Paraku suur osa inimesi ei ole õnnelikud. Suuresti mõjutab seda meie koolisüsteem. Kas tead, mida tähendab sõna haridus?" Jne, jne.