Õhtulehe raadio

„BÖRSISUPP“ | Kaimar Karu: praegu pole mõistlik sukasäärde koguda, investeerige iseendasse! (33)

Oliver Lomp, 8. juuli 2021 17:03

Saatejuht Oliver Lomp ja Kaimar Karu

Foto: Loreen Pulk

Tänases Õhtulehe majandus-podcast'is „Börsisupp“ oli külas ettevõtja, digivisionäär ning endine väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu.

Põnevas vestluses rääkisime Eesti kui digiriigi tulevikust ning mõtisklesime, kuidas avalik sektor võiks olla digiettevõtjatele rohkem abiks.

Kõnelesime ka poliitikast ning meenutasime Karu enda ministriks olemise kuid. Kuidas ikkagi sai praegu üsna avalikult ja konstruktiivselt poliitikuid kritiseerivast mehest ühtäkki minister ning miks see ametiaeg lühikeseks jäi. Käsitlesime ka eelmise ja nüüdse valitsuse hakkamasaamist koroonakriisis ning pakkusime võimalusi, kuidas riik võiks ettevõtjatele rohkem toeks olla.

Puudutasime ka krüptoraha, maailmamajanduse seisu ning jõudsime veendumusele, et sularaha kogumine nüüdisaja ebastabiilses maailmas pole pigem mõistlik. Lisaks palju muid põnevaid teemasid.

Saatejuht Oliver Lomp. Head kuulamist!

Samal teemal

22.06.2021
„BÖRSISUPP“ | Tallinna Ülikooli reklaamiõppejõud: ei pea tingimata olema veidrik, tähtis on avatus
01.06.2021
„BÖRSISUPP“ | Pakendidisainiagentuuri juht: õnneks tehakse järjest vähem vastuvõetamatuid või arusaamatuid tooteid
17.05.2021
„BÖRSISUPP“ | Coolbet grupi turundusjuht: kui inimene tahab panustada tuhande euro eest, aga ta sissetulek ongi tuhat eurot, siis me seda ei luba
11.05.2021
„BÖRSISUPP“ | EASi innovatsioonijuht: me ei taha anda ettevõtetele kala, me tahame anda õnge