Krimi

Politsei: parim kaitse kelmide eest on kahtlase kõne katkestamine

Toimetas Triinu Laan, 8. juuli 2021 15:37

5 KOMMENTAARI

k
Kaval/ 8. juuli 2021 23:08
Mulle helistati ka nuputelefonile, see on kõnekaardiga. Ei näe enam, sellel ju numbrid p alju väiksemad. Võtsin vastu küll, aga lasin neil muliseda omaette. Siis vist said aru, et keegi neid ei kuula ja jäid vait, lõpetasid kõne. Telefon oli veidi eemal, tugitooli pea l. Pärast lülitasin telefoni välja. Mingi teise maa kõ ne oli, algas 4--ga.See EI OLE EESTI NUMBER.! OLGE ETTEVAATLIKUD!!!!!!!!
o
Oli ka kõne/ 8. juuli 2021 18:03
Tuli mulle ka kõne pika ja võõra numbriga. Ei pea ju vastu võtma., kui number kahtlane.
v
Veel parem on./ 8. juuli 2021 17:54
Võõrale kõnele (eriti välisriigist,kui tead,et sul seal kedagi ei ole) üldse mitte reageerida.Kannatada see tirin ära.Jätavad peagi rahule.Leiavad uusi lollikesi. Need pettasaanud ju täie aruga ei ole.
o
on/ 8. juuli 2021 22:48
siis iga psühholoogile pöördunu poolearuline?..Kirju tuleb igakuiselt suurte summade suhtes, küll kingituseks, annetuseks, fondi haldamiseks ja jagamiseks kannatatutele,..jms.kusjuures tõlked on järjest paremad ja mõni kiri päris veatu...kahtlased aadressid vaid, peale emakeelset vastust pole keegi enam kirjutanud- seda googel ei tõlgi järelikult.
E
@on/ 9. juuli 2021 10:36
Eks psühholoogi poole pöördutakse igatsugu muredega.Aga pettasaanud ju peavad olema min. poolearulised.Kui mitte täiesti arutud.