Sail Tallinn 8. juuli 2020 15:07

Tallinn on üks populaarsemaid sihtkohti Läänemere kruiisisadamate hulgas. Igal aastal teenindatakse Vanasadamas üle poole miljoni kruiisituristi ja võetakse vastu enam kui 300 kruiisilaeva. 

Ka Sail Tallinna merepidustuste ajal on Vanasadama kruiisiala üheks sündmuse olulisemaks tuiksooneks kahe lava ja ohtrate mereliste tegevustega. Just siin kuulutatakse 16. juulil Eesti suurimad merepidustused avatuks ja esineb populaarne Queeni tribuutbänd Killer Queen. Alal astuvad üles veel mitmed tunnustatud Eesti suurartistid nagu Ewert and the Two Dragons, Milrjardid, Apelsin ja Regatt. Laupäeval toob programm kruiisialale ka noorte vibe’i, kus üles astuvad Pluuto, Killing, Villemdrillem ja Heleza.

Sail Tallinnale tuleb külla ka Viimsi vald, kes korraldab Admiralsi laval gala-kontserdi, kus astuvad üles Viimsi artistid Gerli Padar ja Kelli Uustani, Inger, Laura, Stig Rästa, Carlos ja Raul Ukareda, Aarne Saluveeri laululapsed. 

Esmakordselt jõuab merepidustustele ka tõeline kalaala, kus nimekad kalakokad valmistavad publiku silme all mitut erinevat kalarooga ja jagatakse retsepte, õpetusi ning näpunäiteid, kuidas valmib üks hõrk roog. Lisaks leiab siit samast ka disaini- ja kaubandustänava ning Vidriku lasteala.

Kõigil, kel purjetamiskogemus veel puudub, on nüüd ainukordne võimalus esimest korda ise purjekat juhtida ja sooti sikutada, sest Nautilus purjetamiskool kutsub merele!  

​Vaata Vanasadama kruiisiala kogu programmi siit: www.tallshipstallinn.ee/programm

Kohtume Eesti suurimal merepeol 16.-18. juulini!