ÕL TV | Õhtuleht

„PUUDUTA MIND“ 191. SAADE | Lamemaalased Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas: kas käes on „õigete“ ja „valede“ inimeste aeg? (2)

Anu Saagim , 11. juuli 2021 20:31

„Puuduta mind“ saade, kus külalisteks Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas. Saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal.

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külalisteks on vaimsete uudiste portaali Telegram loojad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas.

Vaata saatest, mille põrutavaga paarike seekord hakkama sai!

Handot ja Marianni peetakse Eesti esipaariks konspiratsiooniteooriate vallas. Nad on möllanud ühe popima veebiportaali Telegram rivis juba üle kaheksa aasta. Mariann on portaali peatoimetaja, kes lähtub oma töös missioonitundest ja tema elukaaslane Hando on vastutav väljaandja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.06.2021
„PUUDUTA MIND“ 190. SAADE | Arbujate Kuningas Allan Esimene: kui annetad Karmapanka, ootab sind positiivse soovi täitumine
26.05.2021
„PUUDUTA MIND“ 189. SAADE | Vaimne õpetaja, teadlane ja selgeltnägija Kristiina Raie: olen pärit teiselt planeedilt, varem elasin Veenusel
19.05.2021
„PUUDUTA MIND“ 188. SAADE | Käisime külas uue inimkäsitluse loojal ja teadlikkuse meisterõpetajal Ingvar Villidol
12.05.2021
„PUUDUTA MIND“ 187. SAADE | Aigi Vahing: ma ei tahtnud elada ülejäänud elu karkudel