Eesti uudised

Haridus- ja teadusministeeriumi uueks kantsleriks saab Kristi Vinter-Nemvalts (1)

Toimetas Triinu Laan, 30. juuni 2021 13:00
Foto: Tanel Meos/Ekspress Meedia

Minister Liina Kersna nimetab haridus- ja teadusministeeriumi kantsleri kandidaadiks praeguse üldhariduse, keele ja noortepoliitika asekantsleri Kristi Vinter-Nemvaltsi.

Kristi Vinter-Nemvaltsil on doktorikraad kasvatusteaduste alal Tallinna Ülikoolist. Ta on pühendanud haridusele kogu oma senise karjääri. Enne ministeeriumi asekantsleri ametikohale asumist töötas Kristi aastaid (2012-2019) Tallinna Ülikoolis Haridusteaduste Instituudi, Kasvatusteaduste Instituudi, Pedagoogilise Seminari ja Meediahariduskeskuse direktorina. Ta on olnud ka õppejõud ja õpetaja.

„Kristi Vinter-Nemvalts on inimene, kes tänu oma haridusele ja varasemale töökogemusele tunneb hästi alus-, üld- ja kõrgharidust, aga ka teadusvaldkonda. Minu ootus on, et haridus- ja teadusministeerium oleks koostöine, sõbralik, asjatundlik ja lahendustele orienteeritud partner haridus- ja teadusmaailmas tegutsejatele. Ikka selleks, et meie lapsed saaksid parima hariduse ning nende võimed oleks arendatud ning teadus- ja arendustegevus kõrgetasemeline,“ ütles haridus- ja teadusminister Liina Kersna.

Samal teemal

19.05.2020
Haridusministeerium: distantsõppeks peab ka sügisel valmis olema