ÜKS KOLMEST KANGEST: Pärast haavade puhastamist ja sidumist pidasid mehed sobivaks veel ühisel pildil poseerida. Siin on toodud vaid fragment fotost, sest ajakirjanduses esinemise huvi neil ei ole.Foto: Facebook
Asso Ladva 29. juuni 2021 19:07

„Saime teate kolmest mehest, kellel kõigil oli ühesugune käevigastus. Mehed olid alkoholi pruukides 2000 euro peale kihla vedanud, et kes julgeb endale õhupüssist kätte lasta. Tuli välja, et keegi ei tahtnud suurt summat välja käia ja kõik leidsid endas „vapruse“ võtta õhupüss ja sellest endale kätte lasta,“ teatas politsei nädalavahetusel Valgamaal sooritatud mehisuseproovist.

Kunagi tekitati endale vigastusi selleks, et olla Vene impeeriumile nekrutiks kõlbmatu, nagu tegi Eesti näitekirjanduse algust tähistavas Lydia Koidula näidendis „Säärane mulk“ Mäeotsa peretütrele Maiele peigmeheks kippuv Erastu Enn, kes endal pöidla küljest raius. Moodsal ajal tehakse end vigaseks enamasti lõbu pärast ehk kihlveo peale, olgu selleks siis õlleklaasi juures ärplemine või sotsiaalmeedias teiste ahvimine.

Edasi lugemiseks: