Krimi

Täiendatud 19. juunil!

FOTOD | Tõsine vedelikupuudus, aga elus! Võru vallas kadunuks jäänud 65aastane Taissia on leitud! (16)

Toimetas Annika Erg, Katrin Rohtla, 19. juuni 2021 15:52
Foto: Politsei

Reedel palus politsei abi, et leida 15. juunil oma Võru vallas Husari külas asuvast kodust lahkunud 65aastase Taissia asukoha tuvastamisel. Laupäeval edastas politsei rõõmusõnumeid- Taissia on leitud!

Kagu politseijaoskonna välijuht Arvo Turba selgitab, et alates reedest, mil nad kadumisteate said, on koostöös vabatahtlike ja Taissia lähedastega naist otsinud nii droonide kui koerapatrullide abil.

„Vaatasime nii jalgsi liikudes kui ka drooniga üle naise kodupiirkonna, mh ka lähedased metsad, kus Taissia armastab käia. Täna hommikul leidsime juhtunut lahendades Saarepera soo lähedalt kadunud naise jalgratta, see andis alust arvata, et Taissia võib viibida samas soos. Kaasasime otsingutesse ka PPA kopteri. Kopter Bravo pealt silmatigi kadunud naist Saarepera soos ning jõudsime naiseni täna veidi pärast kella kahte päeval,“ lisab Turba, et praegu viibib Taissia meedikute valve all.

„Teadaolevalt oli naine eksinud ning kogu kadumise aja teisipäevast alates olnud maastikul. Koju oli Taissia seekord jätnud nii mobiiltelefoni kui helkurvesti, mida naine teadaolevalt muidu looduses viibides kannab.“

„Praegu läks kõik hästi ning meil on hea meel, et ema peagi taas oma pere juurde jõuab. Siiski tuletame meelde, et kadunud inimesest peaks hädaabinumbril 112 teada andma võimalikult varakult. Praegusel hetkel saime informatsiooni ja alustasime otsinguid kolm päeva pärast Taissia kodust lahkumist. Samuti on loodusesse minnes vajalik kaasa võtta laetud akuga mobiiltelefon, eriti just palavate ilmadega on oluline kaasa võtta joogivett, heaks abimeheks võib osutuda näiteks helkurvest. Palju ruumi ei võta ka nuga, vahendid tule tegemiseks ja väike eine.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee