Juhtkiri

Juhtkiri | Millal hakkab auto üle jõu käima?

Ohtuleht.ee, 16. juuni 2021 16:58

10 KOMMENTAARI

t
Tigu/ 17. juuni 2021 17:39
Transport tasuta. Aga mitte puudega inimesel, sest... kunagi tuli kohustuslik liikluskindlustus ja oli selliste in jaoks odavam. See kadus ruttu. Praegu ühistransporti ka sad ratastoolis? Mõnikord. Rampi lahti teevad vähesed. Aga peaks. Võiks. Siis räägime võrdsusest. Peatustest ei saa peale ega maha. See ei ole lapsevanker, et u 1o-15 kg.
m
Mis loll ja ebapädev küsimus? / 17. juuni 2021 15:26
Kui tahetakse siis küsida õigeid küsimusi, nagu linnlaste kohta, maal ei saa ilma autota kuidagi toime, tuleks linnast korragi välja siis tuleb ehk ka arusaamine kui üldse tuleb!
m
Minna/ 17. juuni 2021 14:07
valdade "ühinemisega" viidi elu keskpunkt maalt veelgi kaugemale. Kui talinas on auto luksus siis maal on ta tarbeese- eluks vajalik. Kergliiklusteede ja tehnorajatiste arendamine samuti lõpetati. Kui asevallast keegi juhtub pool tooni kõrgemalt midagi nüudma siis on koondamisoht.
r
reaalsus/ 17. juuni 2021 14:03
Päris kindel on, et Eesti on kõige kallima elatustasemega, madalamate töötasudega-pensionitega kogu elanikkonnaga, kõrgemate maksudega  ja väiksema isikuprivaatsusega riik kogu Euroopa Liidus! Kahjuks see lõhe EL ja Eesti vahel suureneb pidevalt, mitte ei kahane. See on selge tulemus Eesti täiesti diletantlikust, siseriiklikust, majandusest, põllumajandusest, rahandusest, seadusandlusest ja valimissüsteemist (e-valimine) Arvaks, et tegelik-reaalne Eestist väljaränne peaks olema juba võrdlemisi  suur ja kasvab veelgi suuremaks, võibolla isegi hüppeliselt?
j
Juhan/ 17. juuni 2021 11:04
Tundub küll halva mõttena, sest ei lahenda ruumipuuduse küsimust ühelgi moel. Pealegi on hommikused ja õhtused ummikud üsna lühiajalised ega ole võrreldavad suurriikide tipptundidega. Me kõik käime suvel tööle ratta või tõuksiga, kui aega jagub siis ka jala. Samuti vajame autot, et Eesti tingimustes üldse liikuma saada. Ummikud on Eestis ainult Tallinnas ja Tartus ning needki üsna tühised. Kes on euroopa suurlinnade ummikutes tunde ühe kohapeal seisnud, need ehk kujutavad asja õieti ette. See on raha riigikassasse pumpamise jutt, muud mitte midagi.
r
Rahvas/ 17. juuni 2021 08:56
peab siiski omale uut kodumaad otsima hakkama, las see "eliit" lõbutseb siin omaette koos uute sõpradega Bolt-st.
a
Anton/ 17. juuni 2021 07:07
Maksud on riigikassa täitmiseks, see on udujutt, mida sinna juurde aetakse!

k
külamees/ 17. juuni 2021 06:11
Maa kohtadest on on ettevõtluse ja teenuste kätte saadavuste kohapealt tankiga üle käidud, rahvast sunnitakse linna tööle sõitma. millega - autoga. Valitusel mõtlemine käib üle jõu - regionaalpoliitika.
l
Lollustega rinnutsi/ 16. juuni 2021 19:00
Vaadake kanal 2--st saadet "Kolm naist karavanis" ja saate aru, kas on üldse mõtet lube taotleda. Seal vigu nagu väikseid s igu.
t
Tark mees taskus/ 16. juuni 2021 18:56
Igaüks ise peaks teadma oma võime id , mis iganes need ka poleks. Mitte nii nagu selles karavanisaates, kus 3 tibi näitavad oma ilmselget võhiklikkust roo'li taga k ui ka üldse. Sai palju mõnuga naerda! Naised, k ui teil pole mitte NATUKESTKI OIDU autoasjanduses(, mis iga nes marki see 4--rattaline ka on), siis ärge ronige rooli taha ilma asjatundjata. Egas siis lubade olemasolu ei tähenda veel, et te PÄRISELT KA. rooli tazga toime tulete. Eriti välis maal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee