Sisuturundus

Hollandi jalgpallikool tuleb sel suvel oma laagritega taas Eestisse! 

Jalgpallilaager.ee, 20. juuni 2021 10:35

Hollandi Jalgpallikool, mida juhib endine Amsterdami Ajaxi noorteakadeemia noortetreener ja tehniline konsultant Eddie van Schaick, tuleb sellel suvel tagasi Eestisse ja viib siin läbi koguni kaks kolmepäevast laste jalgpallilaagrit: 6.-8 juulil Tabasalus (Tabasalu Arenal) ja 9.-11. augustil Pärnus (Mai tänava kunstmuruväljakul).

Pärnu laager saab toimuma koostöös kohaliku klubi Pärnu JK Poseidoniga.

Hollandi jalgpallilaager on 3-päevane linnalaagri tüüpi noormängija tehniliste oskuste arendamisele keskenduv jalgpallilaager, milles on palju aktiivseid ja intensiivseid treeninguid, individuaalsele sooritusele keskenduvaid harjutusi, võistlusmomenti, teste ja lõbusaid mänge.

Igale noormängijale antakse tema soorituse kohta ka personaalset tagasisidet. Loomulikult sisaldavad kõik laagripäevad endas ka korralikku lõunasööki, vahepalasid ja spordijooki. Huvitavad jalgpallijutud ja uued sõbrad veel boonuseks sinna juurde.

Osalejate arv on laagri kõrge kvaliteedi nimel piiratud.

Samal teemal

Laagrisse on oodatud kõik 2008-2014. aastal sündinud noormängijad (sh tüdrukud), sõltumata klubilisest kuuluvusest, kes ei karda teha trenni teha ja on valmis paremaks jalgpalluriks saamise nimel vaeva nägema. 

Hollandi jalgpallilaager on noorele Eesti jalgpallurile suurepärane võimalus teha kord aastas trenni täpselt sama moodi nagu Amsterdam Ajaxi noorteakadeemias. Eddie van Schaick on oma treenerikarjääri jooksul treeninud selliseid tänaseid Hollandi tähtmängijaid nagu Donny van de Beek (Manchester United) ja Matthijs de Ligt (Torino Juventus) jpt.

Lisaks Eddie van Schaickile kuuluvad laagri meeskonda professionaalsed Hollandi treenerid, kes on mänginud ise tipptasemel jalgpalli ja treeninud noori nii Amsterdam Ajaxis kui ka mujal Hollandi klubides.

Hollandi treenereid assisteerivad nii Tabasalus kui Pärnus kohalikud treenerid.

Lisainfot laagri kohta leiab ja laagrisse registreerida saab jalgpallilaager.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee