Sisuturundus

Kas teadsid, kui palju head teeb sinu organismile granaatõun? 

Mobec, 21. juuni 2021 10:26

Foto: Envato Elements

Inimeste elutempo on muutunud sedavõrd kiireks, et pole harv, kui söögikorrad lähevad meelest, toitumine pole piisavalt tasakaalustatud ning väsimus, kurnatus ning erinevad tervisehädad hakkavad kõige selle taustal ligi hiilima. Üsna sageli vaadatakse siis just toidulisandite poole. Tõsiasi on aga see, et preparaatide valik võtab poodides-apteekides silme ees üsna kirjuks – mida võtta ja mida jätta? Tutvustame ühte väga tervislikku vilja, granaatõuna, sisaldavaid toidulisandeid.

Oled kindlasti ennemgi kuulnud granaatõunamahla tervislikkusest. Selles kauni välimusega maitsvas viljas leidub rohkelt A-, C-, E-vitamiine, foolhappeid ja antioksüdante. Üks granaatõuna märkimisväärne positiivne mõju on südamele. Öeldakse, et regulaarne granaatõunamahla tarbimine mõjub turgutavalt vereringele ning aitab ära hoida infarkti ja insulti. Samuti ei lase granaatõunas sisalduvad antioksüdandid tekkida trombidel.

Kuna granaatõunas on rohkelt flavonoide, mis aitavad kehas neutraliseerida vähki põhjustavaid vabasid radikaale, soovitatakse granaatõunamahla juua ka vähi ennetamiseks.

Granaatõunal on hea mõju ka naha väljanägemisele. Granaatõuna soovitatakse tarbida ka kõhulahtisuse korral, pärast haigust (mõjub hästi haigele kurgule) ning siis, kui inimene seisab silmitsi pideva väsimuse ja nõrkustundega.

Nagu näha, siis granaatõunal on tõeliselt palju häid omadusi – küll aga võib muutuda igapäevane granaatõunamahla joomine mõnevõrra tülikaks. Seetõttu on hoopis nutikam tarbida suurt kogust granaatõuna ekstrakti sisaldavaid toidulisandeid. Oma mugavuse ja lihtsusega on VitalGrana toidulisandid osutunud väga populaarseks.

Foto: Tiina Kõrtsini

Bio Punicalagina sisaldab rohkelt C-vitamiini ja granaatõuna ekstrakti, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab kaasa normaalsele kollageeni tootmisele (ilusa naha saavutamiseks), vähendab väsimust ja uimasust ja turgutab immuunsust.

Kõigest kahe kapsli neelamine võrdub umbes 200 milliliitri granaatõunamahla joomisega – kapslite tarbimine on tunduvalt lihtsam ja mugavam ning saad seda teha igal ajal ja igas kohas. Kapslid sobivad ka kaalujälgijatele, sest ei sisalda kaloreid (mida mahl sisaldaks).

Bio Punicalagina on suurepärane valik aktiivsele inimesele, kes tahab oma tegemistest maksimumi võtta!

Foto: Tiina Kõrtsini

VitalGrana Omega 5 on ülitugeva oksüdatiivse toimega. Olles rikastatud E-vitamiiniga, aitab see võidelda vabade radikaalidega, mis põhjustavad naha vananemist ja naha elastsuse vähenemist. VitalGrana Omega 5 stimuleerib kollageeni loomulikul viisil ning annab sulle kauni välimuse. Lisaks naha eest hoolitsemisele soovitatakse preparaati ka nendele, kes on liigse kolesterooliga kimpus.

Kui soovid hoolitseda naha tervise ja heaolu eest, võta seda üks tablett päevas. Kui aga sinu jaoks on fookuses kolesteroolitaseme kontrolli alla saamine (ja nahahooldus), siis manusta seda pigem kaks tabletti.

VitalGrana Omega 5 on preparaat 100% orgaaniline preparaat.

Foto: Tiina Kõrtsini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee