COOP | Sisuturundus

Coopi autoloosi võitja: nüüd on mul motivatsioon 61-aastasena juhilube tegema minna! 

Coop | Video: Tatjana Iljina, 11. juuni 2021 18:31

„Olin ehmatanud ning ei uskunud kõnet. Arvasin, et nalja tehakse, ma tõesti ei uskunud,“ kirjeldab oma emotsioone Coopi autoloosis maikuu ostude põhjal uue Toyota Rav4 võitnud Tiina Rattasepp (61).

Tiina kinnitab, et see on absoluutselt kõige suurem võit tema elus. „Üllatus oli eriti suur ka seepärast, et ma ei ole eriti midagi võitnud,“ nendib ta. Tõsi küll, kunagi on ta üheeurose piletiga saanud 500 eurot.

Autovõidust kuulsid esimesena tema elukaaslane ning poeg, kes oli parasjagu külas. Elukaaslane Toomas muigab, et ei uskunud temagi seda uudist. „Ütlesin, et hakkan uskuma alles siis, kui auto seisab meie maja ees. Aga loomulikult olin ma väga rõõmus Tiina üle!“ ütleb Toomas.

Konsumisse satub ülepäeva

Kuigi Järva-Jaanis on teisigi toidupoode, eelistab Tiina käia Konsumis. „See asub mulle väga lähedal, umbes kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Tean, kus kõik asub, hinnad on normaalsed ja müüjad on ka toredad,“ selgitab ta.

Järva-Jaani Konsum on Tiina hinnangul täpselt paraja suurusega ning toodete valik piisav. „Mulle meeldib, et näiteks puuvilju on rohkelt. Ostsin alati palju banaane… kuid kuna nendes on piisavalt kaloreid, siis eelistan nüüd pigem õunu,“ tõdeb ta. Võidupäeval poetab Tiina aga korvi mõned koogid, sest suursündmust on vaja tähistada. „Teeme kohvilaua – Tallinnast tulevad tütred, võib-olla astub poeg läbi, siis veel naabrinaine,“ sõnab Tiina.

Kauplusesse jalutab Tiina ülepäeva. „Eks siis juhtub sedagi, et käin mööda poodi ja ostan asju, mida parasjagu ei vaja,“ naerab ta. Tiina osales maikuu loosis viie piletiga ehk kulutas enam kui 250 eurot. Võitja avaldab, et mõnikord läheb rohkemgi raha – varasemalt on ta osalenud isegi kaheksa või üheksa piletiga!

Coopi autoloosiga oli Tiina kursis (ning oli näinud isegi varasemate võitjate videoid), kuid loomulikult ei olnud see peamine põhjus, miks Konsumit külastada.

Toyota puhul kiidab auto mugavat ja avarat sisemust

Järva-Jaani Konsumi ette võiduauto üleandmisele oli kogunenud üsna suur hulk kohalikke. „Siin oli näiteks mu elukaaslane, sõbrannad ning neidki, keda ma ei tundnud,“ ütleb Tiina. Ta on Järva-Jaanis elanud 33 aastat ning nimetab seda heaks elupaigaks – mõnusalt vaikne ja väike koht.

Järva-Jaanis pole olnud Tiinal oma autot vaja, kuid nüüd on motivatsioon kõrge, et autokoolis käia. „Ma üritan veel vaatamata vanusele lube tegema hakata. Arvan, et saan hakkama,“ on naine positiivne. Seda enam, et ta on varemgi mõelnud, et ehk võiksid load olla – siis saaks mugavalt Paidesse ja Tallinna sõita.

Kuna Tiina ei soovi, et uus Toyota jääks liiga kauaks maja ette seisma, annab ta selle seniks Tallinnas elavale nooremale tütrele kasutada. „Aga mitte täna – tahaksin ikka ise uue autoga sõita,“ teatab võitja. Enamasti on Tiinale taksoteenust pakkunud endine naaber.

Toyota kohta jätkub Tiinal kiidusõnu. „Nii mõnus on autos istuda – istmed on pehmed, sõiduk on mugav ja avar. Ilusa välimusega olin ma muidugi juba enne kursis,“ seletab Tiina. Muuseas, pärast võidu-uudist saatis Tiina tütar pildi Laagris seisvast Coopi kleebistega autost ning uuris, kas see kuulubki emale. „Vaatasin dokumentidest järgi ning numbrimärk oli sama – oligi minu auto,“ rõõmustab Tiina.

Päev enne võiduauto üleandmist helistati Tiinale, et teatada, et Toyota on juba Konsumi ette toodud. „Aga ma ei tulnud meelega seda vaatama. Tahtsin, et siia tulles oleks päris üllatus ja ehe emotsioon,“ lausub Tiina.

Kuidas võita auto?

Eesti kõigi aegade suurima autoloosi käigus loosib Coop iga kuu oma klientide vahel välja uhiuue Toyota RAV4 päriseks. Loosis osalemiseks peab klient Coopi kauplustes või eCoop lehel ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud Coopi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab Coopi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee