Seisukoht

Seisukoht | Näpujälg Suurele Vennale

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 13. juuni 2021 18:31

12 KOMMENTAARI

p
puutini salajasi saadikuid läänemaailmas hakati biomeetria põhjal tuvastama ja seal korda saadetuga/ eile 12:30
mis vahepael juhtus, kui EKRE minister selle eelnõu kinnitas ja partija opossi prantsatas
n
eile 04:03
Naiivne härra. Kogu info tema kohta on ammu seal kus vaja. Iseasi, kas kellelgi seda vaja on. Aga olemas ta on. Riigikogus käib hetkel lihtsalt näitemäng teemal "kas teeme seda ametlikult või mitteametlikult".
y
yll/ 13. juuni 2021 21:14
Sõrmejälgede ja dna andmebaas võiksid olla ja sinna peaksid olema kantud kõik eesti elanikud. Palju jamasi ja uurimisi jääks vahele ja ka sünnitusmajas oleks selgus kellede laps ilmale tuli ning kellelt alimente nõuda.
l
13. juuni 2021 19:19
Lähtepunkt peab olema ikka see et e-valimiste tõttu pole rahvaesindus legitiimne. No ei olegi, olenemata sellest kas pukis on Kaka või Ratta Jürka. Amatöörtasemel klounid.
v
Villu võitlused./ 10. juuni 2021 19:27
Selline ühiskond on maailmavalitsejate soovunelm. Aga kuidas ütlesid muinasaja vabadusvõitlejad enne viimast, lootusetut lahingut? Sureme surmates!
v
Valija/ 11. juuni 2021 09:54
Mõtetu erakond on see EKRE. Küll ajavad asja, et immigrandid ei tuleks siia, siis hakkavad ida-virumaal tegema kampaaniat ning võtavad oma erakonda väga vene vaadetega narvalase. Loovad seaduse ning ise hääletavad vastu. Euroopa liit on kurjast, aga majandusminister ise kasutab euroopa rahasi hea meelega ning isegi tahab võtta soodsatel tingimustel laenu, mis on võimalik ainult selle pärast, et eesti on euroopa liidus. Räägitakse süvariigist ja pidevast korruptsioonist ning samas ise oma liige on jäänud vahele altkäemaksu maksmises, järjest ministrid vallandati korruptsiooni tõttu
m
miljon miksi/ 11. juuni 2021 10:02
Mis on Eestlase kasu? Enda vahel võideldes nina verine ilma tulemust saavutamata.
y
yll-valijale/ 13. juuni 2021 21:10
Sa peksad ju segast oma jutus! Kes ekre-st altkäemaksu on andnud ja keda korruptsiooni tõttu vallandatud on? Euroopa liit pole kurjast vaid ,et me oleme liidus ka kõikide prantsusmaa endiste koloniaalmaadega ei olnud lepingus kirjas.Süvariik on olemas ja see peaks ka kõige juhmimale selge olema. Suure käraga lõhuti KAPO poolt eelmine valitsus ja peakurjadegija KESK moodustas uue valitsuse koos ametnike mafia reformiga.
p
peale hullunud ekrenautide ilmumist/ eile 12:35
pole maailm enam endine, käib mingine vihane lammutamine pseudoprobleemidega. Norm ühiskond ja ettevõtlus, riigi ja ühiskonna areng jms ei huvita enam kedagi. Lihtsameelsed taotakse netis peast soodaks ja poliitpättidele zombivõitlejateks
i
isikuvabaduse sildiga seekord parlamendi siseruumis/ 10. juuni 2021 19:12
Kas EKRE on eksimatu enda käsi rusikas sõbra silmade vahel taktikaga?No ei ole kindel.
m
Miin/ 11. juuni 2021 01:10
Kummastav on vaadata seda, et kui inimene mingil põhjusel EKREt vihkab siis ta on valmis selle viha kultiveerimise nimel ohverdama kõik enda ja teiste vabadused ja õigused peaasi, et saab EKREle vastanuda. EKRE pole kaugeltki perfektne erakond ja eks tal ole kuhjaga vigasid aga inimesed keelduvad nägemast suuremat pilti nagu on seda alati teinud juba 20 aastat tagasi kui Reformarid igasuguste altkäe maksudega rahvale limiteerisid meie õigusi mõne mugavuse nimel siis oli selge, et rahvas on valmis loovitama 50 kroonise lapsetoetuse nimel ära omad õigused. Kui on 3 last saab kokku 200 krooni
m
Miin/ 11. juuni 2021 01:14
Nii on reformarid inimestelt samm ja eelnõu haavalt võtnud ära kõik õigused mis vabale inimesele kohane. On tõstnud mingit toetust ja siis kohe vastukaaluks tõstnud ka mõnda maksu. Samal ajal Rahvas on arvanud, et nad midagi nagu võidavad. EKRE on see kes ta on aga ta ei ole rahavle veel UDU ajanud. Nii koalitsioonis kui opositsioonis olles on olnud samad seisukohad. Võipolla ei ole EKRE piisavalt kaua veel valitsuses olnud, et olla korrumeerunud ja valelik aga võipolla on nad tõesti teistsugused. Fakt on see, et kõik erakonnad peale EKRE on suutnud juba rahva reetmisega vahele jääda .

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee