Krimi

Kohus saatis trammiteel poolpaljana politseinikku rünnanud mehe vangi

Siim Randla, 10. juuni 2021 05:48

3 KOMMENTAARI

M
Eestis oleva reziimi Politsei küll selle Stalinistliku reziimi rahasid otsimisele raiska !/ 12. juuni 2021 23:18
Minu ründajad võivad soovida, et usuksite, et nad mängivad mängu, kuid see EI OLE mäng! See räägib minu elust. Nad tahavad põhjustada minu vaimse või füüsilise surma. Nad on sarimõrvarid. Nad ei hooli seadustest, nad ei hooli inimõigustest. Kuriteod, mida nad sageli toime panevad, ületavad normaalsete inimeste ettekujutuse. Nad kaasavad oma kohutavatesse kuritegudesse politseinike ka sealhulgas lapsi, nad ei hooli kellegiski ! Politsei ei vahista, ei sadistlike-sarimõrvareid ja Ei politsei Riigi Raha raiskama hakka!
a
Aga sadistlikud-sarimõrvarid po li ts einikud ikka veel vabaduses !/ 12. juuni 2021 23:16
Jõugu jälitamine (organiseeritud jälitamine) ja / või elektrooniline ahistamine on sõda Minu ründajad võivad soovida, et usuksite, et nad mängivad mängu, kuid see EI OLE mäng! See räägib minu elust. Nad tahavad põhjustada minu vaimse või füüsilise surma. Nad on sarimõrvarid. Nad ei hooli seadustest, nad ei hooli inimõigustest. Kuriteod, mida nad sageli toime panevad, ületavad normaalsete inimeste ettekujutuse. Nad kaasavad oma kohutavatesse kuritegudesse politseinike ka sealhulgas lapsi, nad ei hooli kellegiski !Politsei ei vahista, ei sadistlike-sarimõrvareid ja Ei politsei Riigi Raha raiska.
l
Löö kulpi/ 10. juuni 2021 14:17
Pealkiri on väga segane...... Kes seal trammiteel siis ol'i---kas keegi poolpaljas mees või politseinik? Paluks veidi täpsemat selgitust. Politsei ridades on ka patuseid olnud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee