Krimi

Kohus saatis trammiteel poolpaljana politseinikku rünnanud mehe vangi (3)

Siim Randla, 10. juuni 2021 05:48

Vahejuhtum leidis aset Hobujaama trammipeatuse lähistel.

Foto: Erki Pärnaku

Harju maakohus on saatnud vangi poolpaljalt trammiteel kõndinud mehe, kes ründas ja lõi muhu pähe teda kinni pidama tulnud valitsusasutuste ja saatkondade valvetalituse patrullpolitseinikule.

Süüdistuse järgi ründas Egert mullu 19. novembril Tallinnas Hobujaama trammipeatuse lähistel Põhja prefektuuri valvebüroo valitsusasutuste ja saatkondade valvetalituse patrullitalituse patrullpolitseinikku – nimelt kui politseinik üritas trammiteel kõndival palja ülakehaga Egertil käest kinni võtta, et teda trammiteelt ära tõmmata, lõi too politseinikku. Seejärel jooksis Egert Narva mnt ja Maneeži tänava ristmikuni, kus peatus ning üritas korduvalt politseinikku näkku lüüa, millest üks löök tabas kannatanut otsaesisele , et too muhu sai. Ka kukkus politseinik Egerti poolse kestva ründe tõttu põlvedele ja kätele maha, millest tekkisid küünarvarrele veritsevad marrastused.

Tänavu Egerti asja arutanud Harju maakohus karistas teda ühekuulise vangistusega, suurendades karistust Pärnu maakohtu varasema kohtuotsusega mõistetud ja ärakandmata karistuse, s.o viie kuu vangistuse võrra.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee