Poliitika

Ratase büroojuhid Kiik ja Merilai käisid erikomisjoni ees aru andmas

Toimetas Triinu Laan, 8. juuni 2021 11:15

9 KOMMENTAARI

j
juku/ 8. juuni 2021 18:08
tuleb nii välja et terve see erakond(kesk-) on kriminaalne,,,ah et kuis nii,aga vat on kuna neid kriminaale ei karistata erakonnas ja ei visata erakonnast välja alates repsist ja ka ennem teda olnuid savisaar va kommunist öilmitseb ikka edasi-riigi rahakotist makstakse suured raha iga kuu kommunistile-miks??????
j
Juku/ 8. juuni 2021 14:52
Ratas on kellelegi korralikult samovari pissinud, et nii kiilu alt läbi veetakse.
k
8. juuni 2021 14:27
Kiik selle ministriameti nii saigi, et kõigepealt korraldas Ratase prassinguid ja siis Jüri vaatas et selline võiks vabalt ka valitsuses olla, oleks kogu aeg joogid laual.
n
Nukits/ 8. juuni 2021 14:01
See on imelik seisukoht, et mis sest vanast asjast enam arutada, küll hakkame edaspidi kokkuhoidlikumaks. Ei hakka keegi, kui ei pea. Ja maksku asjaosalised tuuri pandud raha tagasi ka. Rahvast manitsetakse säästlikkusele, ise aga laiutatakse, kuidas veel annab.
p
Paps/ 8. juuni 2021 13:17
Milleks te seda uudist levitate???????Kui ütled otse mida arvad,siis kommentar kustutatakse pane oma vale või õige nimi vahet ei ole.Poliitikud-varastasid-varastavad ja jäävadki seda tegema kui rahvas ise ei sekku.Nüüd tehakse minu kommentarist viha õhutav kommentar raudselt.Seadusi ja karistusseadustikku ei muudeta selleks,et siis istuks enamik poliitikuid vangis.
t
Tõesti puhtad kui prillikivid/ 8. juuni 2021 12:57
kui vainajad sellistest jaburustest lohutust peavad otsima.
k
Kriitika/ 8. juuni 2021 12:46
Ah et kokkuhoidlikkus on voorus nagu Randpere ütles! Aga ei tea, miks siis nii suuri palgalisasid ja muidu kõrget palka tahetakse?! Kui juba 1--le inimesele maksti 300 eurot palgaLISA, lisaks veel kuluhüvitised ja ilmselt veel kellegile rohkemagi summa ulatuses neid PALGALISASID, MIKS siis ei mõeldud KOKKUHOIULE? KUS SIIS SEE VOORUS OLI? RANDPERE on ise suur sõnavõtja teiste kritiseerimises, aga seda ei näe, mis omal puuduseks on?
m
Miks on selline mees/ 8. juuni 2021 23:40
Nagu randpere korruptsioonikomisjoni juht? Leiab, et vigu on tehtud, aga soovib asja lõpetamist. Avalik huvi näitab, et tegelikult peaks see mees pooldama asja edasist uurimist. Ikka vanaviisi, sm randpere - endine komsomoliaktivist ja nõukaaja haridusega jurist!
n
Nipik/ 8. juuni 2021 12:21
Kui on vaja kellelegi välja teha, võiks ka oma rahakotiraudu liigutada. Palk peaks seda ju võimaldama. Ei tohi olla nii laisk, et - ah, las riik maksab. Mõelda on vaja, mis riigikulutus, mis oma eraasi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee