Eesti uudised

Soome suursaadik ei usu reisipiirangutest kahju Eesti-Soome suhetele

ERR, Delfi, 4. juuni 2021 19:31

16 KOMMENTAARI

k
Kinga sellisele !/ 14. juuni 2021 18:23
Eks istugu ise pool aastat perest eemal !
l
Laevuke/ 5. juuni 2021 15:27
Eestlasele---asi pole Ekre valitsuses olemises. Ekre on endale ikka paraja kolinaga jama kaela tõmmanud. Pole osanud suud kinni hoida ja õigel ajal lõpetada. Aga inimesed on ka enne seda siit varvast lasknud ja mujale läinud. Kes Soome, kes kaugemale. Selge on see et lennusõit on kallim, kui laevaga. Kes sellest hoolib?! On ka neid, kes ei kannata lennukiga sõitmist, tervise pärast. Igaühel omad põhjused. Mõistetamatu on Soome riigijuhtide vastuseis laevaga liiklus taastada. Nad ilmselt pole teadlikud, et just sellelt maalt tuli kodanik siia viirust tooma.Südametunnistuseta
e
Elage oma elu / 5. juuni 2021 13:08
Jätke Soome rahule, ta elab oma elu, mingi tööränne teda ei huvita
p
Piinlik/ 5. juuni 2021 15:43
Jätke Eesti ka! Pole mõtet kiruda Eesti vargaid Soomes, kui teie omad viinarallitajad kä ituvad ise hullemini! Alatasacolen linnas kohanud soomlastest inimesi---nii mehi kui naisi linnas ringi kakerdamas, purjus ja ropendamas. Tuiguvad ja lällavad. Hullem ad kui bomzikud.
v
Viisa/ 5. juuni 2021 11:37
Tagasi, Eesti pätte vargaid vähemaks Soomest
t
toivo/ 5. juuni 2021 10:34
päästa tuleb valga viiruse ekspordi eest.
l
Lennuk/ 5. juuni 2021 00:19
Loomulikult ei usu, sest tema suursaadiku palk on tunduvalt suurem nende omast, kes peavad lennukiga SOOME sõitma. Tema ei oska asetada end nende olukorda, kellel on vaja sõita. Kõigil ei ole suursaadiku palka.
a
ab/ 4. juuni 2021 23:11

k
Kui / 4. juuni 2021 21:43
FB-s vaadata, siis sealsed ekre eest võitlejad on millegipärast enamus oma elukohaks Soome märkinud. Äkki Soome ei taha neid putinistidest rassiste, sellepärast teebki takistusi?
l
5. juuni 2021 16:45
Loomulikult tuleb oma elukohaks märkida Soome. Soome elanikke ei koti mingid piirangud.
n
Normaalne inimene/ 6. juuni 2021 15:44
otsib endale Soomes elamise ja luba elamiseks ja seega ongi tema elukoht Soome, ka Eesti rahvastikuregistris on Soome aadress. Nendel on ka reisida lihtsam /ainuke ebamugavus on test/ ja võimalik eneseisolatsioon sissetulekuta. Maksudega on ka lihtsam ja tulumaksumäär-olenevalt sissetulekust- võib olla isegi ainult 10 %. See on seal astmeline. Kui töötad ilma elamisloata ulatub tulumaks vist 60 %-ni. Kui Soomes maksad 10 %, siis tuleb teine 10% maksta Eestile, sest Eestis ühtne maksumäär 0n 20 %.Keegi ei keela kellelgi Soomest lahkuda. Saad alati siia tulla. Tagasi saamine sõltub juba enda
n
Soome ei tahagi/ 6. juuni 2021 16:02
neid, kes ennast sealseks maksumaksjaks ei registreeri. Neist pole riigil mingit kasu. Ka sealsed ametiühingud survestavad, sest odavad orjad veavad sealsete töötajate palgataseme ka alla. Pendeldada kotitäis nuudliroogi kaasas ja elada kuskil barakis 10 inimest toas- Ja siis pendeldad saadud töötasuga koju, ei makse ega midagi vaja maksta, saad tuttavate ees laiata- Tegelikult ei voola seal piimajõgesid ega ole pudrumägesid- Ja Soome ei taha neid kes pole just tõsised tööinimesed, sest tulevad elama nende sotsiaalsüsteemi peale. Nad ei ole nendest nn puukidest huvitatud ja ilmselt oleks parem
m
MARI/ 4. juuni 2021 20:33
Jätke SOOME riik ometi rahule, pole vaja SOOME tööle minna, tehke tööd Eestis ,Ekre oli ju vahepeal võimul siis pidid eestlased tagasi tulema?
n
njah/ 4. juuni 2021 21:40
Tagasi tullakse praegu, Kaja võimul olemise ajal.
ü
Üle lombi/ 5. juuni 2021 00:36
Mis viga oleks Eestis tööd teha ja oma pere juures olla, kui siin samapalju p alka m a kstaks kui Soomes või Rootsis või Norras,? Aga ei ole ju sama suurt palka? Ainult Riigikogulastel on suured palgad ja pensionid. Ei raatsita lihtrahvale suurt palka maksta. Ja ega sios ainult tööle minda, ikka muid põhjusi on ka minekul.
e
eestlane/ 5. juuni 2021 06:47
.... ja tulidki paljud eestlased Ekre valitsuses olemise ajal tagasi Eestisse. Nüüd Reformierakonna ajal on alanud uus väljaränne, miks ma ei imesta. Kõik kordub nagu nende eelmisel võimul olemise ajal. Eestlased põgenevad Eestist, sest siin ei peeta inimesest lugu, neile on tähtis ainult raha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee