Jolose juht Martin Rauam

Foto: Rauno Vahtre
Oliver Lomp 3. juuni 2021 18:20

Tänases Õhtulehe majandus-turunduskallakuga podcast'is „Börsisupp“ oli külas viimasel Kuldmunal Eesti parima üritusagentuuri tiitliga pärjatud Jolose juht Martin Rauam.

Kellelegi ei tohiks üllatusena tulla, et koroonapandeemia tulemusena oli üritusturundus üks enim kannatada saanud sektoritest. Rauam rääkis, kuidas üritusturundusagentuurid said juba nädalaid enne erikorda suurte ettevõtete käitumismustritest aru, et midagi on väga mäda. Tänapäeva ettevõtted on nii vastutustundlikud, et ei tahtnud viiruse maailma levides võtta juba eos mingeid riske.

Rauam tunnistas, et koroonakriis oli sektorile suur šokk ja alguses oli neid, kes kartsid, et sektor sureb üldse mõneks ajaks välja. Tõsi, pandeemia sõigi paljud head tegijad turult välja, ent tugevamad on tänaseks ümber kohanenud ning näiteks potentsiaalset kolmandat lainet enam liigselt ei kardeta.

Kuna koroonaviirus vaikselt taandub, siis Rauami sõnul saab suvi olema neile, kes alles jäid, erakordselt kiire. Nimelt paljud üritused, mida traditsiooniliselt tehakse muudel aastaaegadel, korraldatakse igaks juhuks suvel ära.

Lisaks rääkisime Rauamiga osistest, mis loovad tõsiselt hea ürituse, lähenevast Kuldmunast ja sellest, kuidas seal edukas olla ning paljust muust põnevast.

Saatejuht Oliver Lomp.