Krimi

Lasnamäe veretöös poja kaotanud ema soovib tapjatele karmi karistust: kui inimene on korduvalt tapnud, siis see näitab, et nuga ongi ta sõber (3)

Kristjan Väli, 2. juuni 2021 15:11

KOHTUALUSED: Mõrvas süüdistatuna on kohtu all Roman Gluhovtšenko (vasakpoolne kohtualune) ja tapmises süüdistatuna Ilja Gaidalenko. Foto on tehtud esmaspäevasel istungil.

Foto: Stanislav Moškov

„Muidugi otsustab kohus, aga minu nägemus on kõige karmim karistus. Kui inimene on ühe korra tapnud ja siis veel teise korra, siis see näitab, et nuga ongi ta sõber,“ lausub mullu suvel Lasnamäel tapetud Nikita ema Margarita kohtusaalis. Ta räägib Roman Gluhovtšenkost, kes on varem samalaadse veretöö eest vanglas istunud.

Läinud suvel Tallinnas Lasnamäel asuva baari ees toimunud kaklus lõppes pussitamisega, mis kustutas 26aastase Nikita eluküünla. Kuritöö tõttu on kohtu alla antud kolm meest, kellest kahele on esitatud süüdistus noormehe tapmises. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.05.2021
FOTOD KOHTUST | Lasnamäe baari ees toimunud veretöö jõudis kohtusse: „Ma tunnistan, et lõin lahtise käega Juliat näkku ja seda, et mul oli nuga kaasas.“