Sisuturundus

5 HEAD NIPPI: kuidas saada tselluliidist vabaks? 

Kehapood, 3. juuni 2021 08:56

Ilmad on muutumas soojemaks ning aeg on välja võtta seelikud, kleidid ning paljastada oma kaunid sääred. Sel hetkel puutub pea iga naine kokku olukorraga, kus reitel vaatab vastu ebameeldiv kobrutav nahk ehk tselluliit. Põhjusi tselluliidi tekkeks on mitmeid, kuid kauni ja siledama naha saavutamiseks tuleb sellega aktiivselt ja tõhusalt tegeleda.

Tselluliit ehk nn apelsinikoore nahk tekib peamiselt täiskasvanueas, mil elastiini- ja kollageenkiud hakkavad naha sügavamas osas lagunema põhjustades naha elastsuse languse. Selle tagajärjel tungib naha alumistesse kihtidesse rasvkude ning fibroossed kiud hakkavad valesti paigutunud rasva ümber kogunema. Nii tekivad naha alla tselluliidimuhud. See on üldjuhul keha normaalne omadus talletada rasva.

Tselluliit tekib 80-90% juhtudest naistel ning enim on seda tuharatel ja reitel. Meestel esineb tselluliiti harvem, kuna neil on nahaaluseid rasvarakke vähem. Kindlasti ei ole tselluliit ainult ülekaaluliste inimeste probleem, vaid seda võib esineda ka väga saledatel naistel. Peamiseks põhjuseks, miks rasv just nendesse piirkondadesse koguneb, on naissuguhormoon östrogeen.

See äärmiselt ebameeldiv probleem on kahjuks kerge tekkima, kuid võimatu ravida. Küll aga on kodustes tingimustes võimalik oma keha üldist seisundit paremaks muuta, tegeleda keharasvaga, parandada ainevahetust ning muuta nahk oluliselt siledamaks tänu erinevatele tselluliiti vähendavatele toodetele.

Kui sinu kehas on üleliigset rasva, mis kipub kergesti talletuma just puusadele, reitele , kõhule, siis tuleks vaadata üle oma ainevahetus ning vajadusel seda turgutada toidulisanditega. Näiteks SuperDreni roheliste kohviubadega kapslid sisaldavad klorogeenhapet, mis aitab kaasa keharasvade vähendamisele sundides organismi energia saamiseks põletama rasva, mille tagajärjel toimub efektiivne kaalulangetamine. Tugevad antioksüdantsed omadused aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega, muutes su naha suisa kadestamisväärselt säravaks ning terveks!

Kui sa oled hädas suurenenud söögiisudega ning ei suuda neid kontrollida, tuleb appi SuperDreni Thermo Zero kcal ainevahetust kiirendav ja söögiisu vähendav toidulisand. See on kehakaalu alandava toimega, põletab keharasvu ning pärsib rasvade imendumist sinu kehas. Taimsed kiudained vähendavad söögiisu, tekitavad täiskõhu tunde, parandavad soolte tööd ja aitavad vältida kõhukinnisust. Tulemuseks on parem enesetunne, väiksem kaalunumber ning probleemsetelt kehapiirkondadelt kahanevad sentimeetrid!

Oma organismi puhastamiseks ja mürkainetest vabanemiseks on hea abiline SuperDren Depura Blueberry ainevahetust kiirendava ja liigset vett väljutava toimega toidulisand. See tugevalt dreneeriva ja organismi puhastava toimega toidulisand aitab organismil loomulikul teel väljutada liigset vett ja jääk- ning mürkaineid, vähendades seeläbi ebamugavat veepeetust ja paistetust ning soodustab kaalulangust.

Tselluliidiga võitlemiseks on abistavaks vahendiks SuperDren Depura Grapefruit tselluliiti vähendav toidulisand, mis on uuendusliku koostisega tselluliidivastane, salendav ja dreneeriv toidulisand. Sellest on saanud paljude naiste hästi hoitud ilusaladus! See on 100% looduslik ning soodustab üleliigse vedeliku ja jääkainete väljutamist organismist, mis on abiks ülekaalulisuse ja rasvade ainevahetushäirete korral. Tulemuseks on siledam ja saledam keha.

Tselluliidiga võitlemisel tuleb käsile võtta kõik abinõud, vaadata üle oma elustiil, toidulaud ning olla järjepidev ja hoolas, sest tulemused ei saabu üleöö. Väga hea moodus tselluliidiga võitlemiseks on kuivharjamine ning seejärel naha kreemitamine tselluliiti vähendava ja vett väljutav „jääefektiga” krüogeeliga. See on tõeliselt tõhus vahend võitlemaks tüütu tselluliidiga. Tegemist on uuendusliku, vett väljutava ja tselluliidivastase toimega geeliga, mis vähendab vedelikupeetusest tingitud rasvkudede mahtu, väldib rasvkoe taasteket ja parandab naha mikrovereringet. Ühtlasi on see ideaalne ravi tundlikule, haprale ja kapillaaridega nahale. Sinu nahk näeb taas välja pehme, toonuses ja pingul.

Pea meeles, tselluliiiti lõplikult ära ravida pole võimalik, aga iga päev enese eest hoolitsedes, keharasva põletades ja aktiivset tervislikku elustiili harrastades on võimalik ka kodustes tingimustes naha väljanägemist ja kudede ainevahetust parandada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee