Oliver Kruuda

Foto: Teet Malsroos
Siim Randla 2. juuni 2021 05:46

Tartu maakohtu menetluses olevas asjas, kus Marcel Vichmanni Best Idea OÜ taotleb ärimees Oliver Kruuda pankroti väljakuulutamist, kuna Kruuda pole tasunud 15 miljoni euro suurust võlga, määratakse ajutine haldur.

Pärast ajutise halduri määramist saab hakata otsustama Oliver Kruuda pankroti väljakuulutamist. Tartu maakohtu pressiesindaja Annett Kreitsman ütles, et haldurit veel määratud ei ole, praegu on vastuse edastamise aeg. Kui pankrot saab välja kuulutatud ja pankrotihaldur määratud, hakkab haldur välja selgitama, kas Kruuda võib olla tehingute kaudu oma vara kõrvale toimetanud, et siis seda tagasi nõudma hakata.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Pankrotigeenius 2. juuni 2021 08:59
Kui kõik sinna ei läheks ei teakski tast midagi. 100% mees.
Magusamaias 2. juuni 2021 10:45
Lõpmatu kordi on ta mitmeid asju p a nkrotti viinud! Kas juba ei aita?! Mis iganes uut vabrikut või kombinaati juhtida üritab----tulemuseks on P A NKROT! KAUA VÕIB? KAS rahaahnus on nii piiritu?! "KALEVIGA" läks samuti! Eesti kõige kuulsam vabrik ja nüüd hoopis välismaise omaniku käes! Mis inimesel viga on, et ta ei suuda ilma pankrotita seda juhtida? Või......... ei tahagi?
Õige mees 2. juuni 2021 10:55
100%mees-----naerukoht!ÜKS ÕIGE MEES juhib mistahes ettevõtet ILMA pankrotti ajamata! Nii, et kõik inimesed(töötajad) saavad normaalset palka, kõik on korras (rahaasjad, dokumendid) ja kõ ik on, rahul. Mitte aga nii, et üks pankrot ajab teist taga! Kummaline arusaam ÕIGEKS MEHEKS olemisest, Pankrotigeenius!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS