Sisuturundus

Vidrik võitleb puhtama Läänemere eest! 

The Tall Ships Races 2021, 27. jaanuar 2021 16:47

Viigerhüljes Vidrik, kes sümboliseerib meie piirkonnas üha väheneva viigerhüljeste arvukusega väga ilmekalt Läänemere keskkonna olukorda, on asunud võitlusesse puhtama Läänemere eest. Ostes The Tall Ships Races meeneid, saad anda ka oma panuse Vidriku võitlusse.

„Ilmselt ei jää kellelegi märkamatuks, et Vidrik on väga sarnane 1980. aasta olümpiamaskoti Vigriga. Kuid meie projekti patrooniks on hoopis Vigri vend Vidrik. Vidrik on kõigil The Tall Ships Races Tallinn 2021 ametlikel meenetel ja tuletab pidevalt meelde, et vaid meie ise saame oma käitumist muutes mõjutada keskkonda enda ümber,„ lausus The Tall Ships Races turundus- ja kommunikatsioonijuht  Kati Remmelkoor. Vidrikust on sümbol, mis esindab edaspidi kõiki Tallinna merekeskkonnaga seotud projekte – nii nagu Vana Toomas kaitseb vanalinna, hoiab Vidrik Läänemerd. „Sel aastal on fookuses suitsukonid ja koniprügikastide rajamine, järgmisel aastal tulevad esile juba loodetavasti muud merekeskkonna teemad,“ lisas Remmelkoor.

Prügikastide soetamisse ja puhtamasse Läänemerre saavad panustada kõik inimesed, ostes The Tall Ships Races Tallinn 2021 meeneid. Iga müüdud eseme pealt suunatakse 1€ suitsukonireostuse ennetusse. Meenete seast leiab nii veepudeleid, merematkakotte, -särke, -pusasid, rannarätikuid, laevakruuse, aga ka märkmikke, pastakaid, rinnamärke jms. Meeneid saab osta The Tall Ships Races Tallinn 2021 e-poest  tallshipstallinn.ee ning Sokisahtli kauplustest üle Eesti.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee