Eesti uudised

Enamik perearste enam esmaseid süste ei tee, samal ajal on eakate hõlmatus üks Euroopa kehvemaid. Mida arvavad asjast Irja Lutsar, Marek Seer ja Maris Jesse?

GRAAFIKUD | Valus kukkumine tipust. Mis juhtus Eesti vaktsineerimistempoga? (10)

LISA KOMMENTAAR

mida nad tegid Ferdinandiga 4. juuni 2021 09:48
Inimene sai terveks kuni järgmise korrani, et olla esimene haigestuja uue puhangu korral.
Ka usaldusväärne 31. mai 2021 14:22
Jälle veel rumalamad vastased platsis. See kamp ei anna rahva mõõtu välja, ikka ainult kamp. Kui jälle ühel hetkel ei pea hingamisaparaatide varu suurendama. Mingi che võiks oma teooriad sahtlisse panna.
Luu 31. mai 2021 14:55
Suu kinni. Mina olen intensiivis olnud ja võin sulle öelda - ega ikka ei tegelenud minuga küll 5 meedikut korraga 24/7. Üks medõde käis ja jälgis. Mingit paanikat ei olnud. Palat oli raskelt haigeid täis. Täiesti tavaline haiglaelu. Ja nüüd mingi väljaimetud koroonaga on tekitatud mingisugune patriotism. Õed ja hooldajad tegid enne koroonat seda tööd ja teevad ka pärast koroonat. Pole mingeid kangelasi, ülekoormatust ega meditsiini kokkukukkumist kunagi olnud ega ka tule. Kõik on olnud ja on VALE! Seilasime, teame.
Need kasutamata hingamisaparaadid 31. mai 2021 18:22
On nii mõnelgi pool prügimäel https://www.local10.com/news/local/2021/04/19/why-are-new-ventilators-being-trashed-in-a-miami-dade-landfill/?fbclid=IwAR3DzWt_h7dvNsPFfV5UstcWNBoSpZQeQ_C5SXetpVX_piUCtLmY-Cct-T8
v 31. mai 2021 13:22
Lihtsalt otsa on saanud rumalad kes ennast n.n. vaktsineerida lasevad.Kogu lugu
Che 31. mai 2021 11:16
Usaldusväärsete allikate andmetel on Terviseamet juba kaks nädalat tagasi andnud nõusoleku maskikohustuse likvideerimisest. Pidurdajaks on valitsus ja see nn "nõukoda". Põhjus on proosaline - vaktsineerimiskampaania on läbi kukkunud, tõde tõuseb juba aeglaselt pinnale ja viimane episood kogu selles koroonaimitatsiooni stsenaariumis näeb ette veel mõnda aega rahvast hirmu all hoida. See on tõde!
Che 31. mai 2021 11:11
Olete kaks aastat inimestele räigelt valetanud!!! Tõde imbub juba praegu vaikselt välja! Loodetavasti saate te kõik asjaosalised karistatud ja häbistatud!
31. mai 2021 11:07
Tahaks kuulad Adik Levini kommentaari sellele Eesti vanade genotsiidile -- Numbrid vastavalt Eesti 14/12 2020 vaktsineerimise plaanile - haigla, lastead ja koolid eelisjärjekorras ja tulemus on nagu oodatud. Moment kus haigus hoos ja surmahirm abiks vanu motiveerima on mööda lastud. Selle asemel kingib nüüd Eesti 400000 doosi teistele maadelele, endal on 70 000 vana vaktsineerimate, kes 20% töenäosusega surevad kuid koolivaheajal lapselapsed ja vaktsineeriud asymptootikutset sugulased viiruse kohale toimetavad.
Pole see mingi kukkumine 31. mai 2021 08:25
Täiesti normaalne, et igal riigil on plaanid erinevad. Endal 2 vaktsiini tehtud ja saan vabalt suve veeta. Mind pole küll kunagi gripiga õnnistatud, aga koroona on eriline "lotovõit", kellest läheb mööda riivamisi, kes üldse ei põe, kellele annab täie rauaga ja kelle viib ära. Kuigi rahva üldarvuga võrreldes, suurem osa ei haigestunud. Kindlasti peab vaktsineerima hulgaliselt nooremaid, kes on vähegi huvitatud, sest elu tahab elamist. Teiste riikide asju teame ainult eemalt ja pole võimalik öelda, kes tegi kõige õigemini.
Eh 31. mai 2021 07:54
Tegin suveks reisiplaane ja selgus, et vabalt võib enda tunda vaid see, kel teisest süstis 2 nädalat möödas. Nii et suvel pole soomlastel suurt kuskile minna, sest nemad teist süsti pole saanud. Aga midagi pole teha, kui memmed süsti ei taha, siis ainus võimalus neid kaitsta, on noorte vaktsineerimine. Memmed võiks iga kell A Z saada, aga ei taha. Samas ei suuda nad aduda, et kui nel üle öö tuleb soov, siis pole perearsti võimalik kapist kohe Pfizerit võtta, sest sellele kehtivad erilised säilitusnõuded.