Sisuturundus

Veeda oma puhkus kaunil Valgamaal ning külasta unikaalset Wagenkülli lossispaad! 

Wagenküll, 28. mai 2021 16:33

Saabumas on puhkuste hooaeg ning loomulikult hakkavad inimesed selleks perioodiks järjest aktiivsemalt plaane tegema. Kui oled üks neist, kes arvab, et argielust välja lülitamiseks ja puhkuselainele saamiseks on ilmtingimata vaja sõita välismaale, siis tegelikult ei pruugi see nii vajalik olla: Valgamaal Wagenkülli lossispaas viibimine suunab puhkuselainele ning jätab mälestused pikaks ajaks hinge.

Praegusel perioodil pole kuigi soovitatav välismaale reisida – hoopis turvalisem on seigelda Eestis. Miks mitte sukelduda siis Lõuna-Eesti kaunisse loodusesse, nautides uhkeid metsi, kauneid orge, mäekesi ning suheldes sõbralike inimestega?

Puhkuse pärliks võiks olla ainulaadses Wagenkülli lossispaas ööbimine. See on ideaalne paik väikeseks puhkuseks, sest aeg peatub seal tõepoolest. Kogu lossispaa hubane ja stiilne atmosfäär soosib seda. Sel kevadel on see kõik võimalik eriti privaatselt.

Wagenküll on kiirustamata puhkuse mõtteviis – unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendstiilis loss, à la carte restoran, luksuslik lossispaa, 1930ndate stiilis hotell, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused.

Lossispaa pakub romantilist majutust kolmes erinevas ajaloolises hoones – kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.

Spaa hubane, kuid samas elegantne ja luksuslik atmosfäär mõjub lõõgastavalt kõikidele sinu meeltele. Rahustavad helid ja õdus valgus, erinevate temperatuuride ja niiskustasemetega saunad ning mõnusad veesilmad ja mitmed privaatsed lõõgastus- ja puhkealad peletavad väsimuse ja stressi. Wagenkülli esmaklassiline spaa on ainulaadne Euroopas – see on koht, kus leiad üles oma sisemise õnne ning suudad tingimusteta lõõgastuda.

Nii et miks mitte nautida imelist šampanjavanni, eksklusiivset näohoolitsust, pingetest vabastavat tšakramassaaži või mõnda muud suurepärast hoolitsust? Võta aega iseenda jaoks, puhka argipäeva rutiinist ning naudi meeliülendavaid hoolitsusi ja massaaže. Ilma kuhugi kiirustamata.

Tule Valgamaa võlusid avastama ning broneeri puhkus imelises Wagenkülli lossispaas SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee