Valeria Filippova | Video: Robin Roots 27. mai 2021 14:21

Neljapäeval kell 10.01 Tallinnas maandunud Valgevene lennufirma Belavia lennuk oli viimane lennuühenduse lüli Eesti ja Valgevene vahel. „Kuulsime, et Brüsseli lennuk keeras juba poolel teel olles ümber, ja mõtlesime terve lennu vältel, et millal meiega nii juhtub,“ muljetab viimase lennukiga Tallinna saabunud Anna.

Eile õhtul kell 12 müüdi veel viimaseid pileteid neljapäevahommikusele Minski-Tallinna lennule. Reisijate seas oli töölisi, kes pidid jõudma Lätti ja Leetu, kuid ka näiteks puhkuselt tulnud Soome kodanikke. Kell 10.01 maandunud lennuk jäi ka viimaseks, siis kehtestas Eesti lennukeelu diktaatorliku Valgevene riigiga. Kas viimase lennuki reisijad ei peljanud, et neil ei lubatagi maale tulla?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Urmas 28. mai 2021 07:28
"Eile õhtul kell 12 müüdi veel viimaseid pileteid neljapäevahommikusele Minski-Tallinna lennule." Valeria Filippova, kell 12 ei saa kuidagi olla õhtul. Kell 12 saab olla kas keskpäev või südaöö!
Eestlane 27. mai 2021 14:38
Millal Lätile sanktsioonid kehtestatakse? Usa hävitaja saatis reisilennukit Läti õhuruumis.
27. mai 2021 16:41
Tahaks lugeda dokumenti mille alusel Kaja Kallas keelab Valgevene lennukitele Eesti öhuruumi ja lennuväljade kasutamise. Mis seaduse ja paragraafi siis Eesti ministrid suudavad välja nuputada, et mitte kohtusse saatuuda nagu vaesed Rootis ja teised maad, kes ilma kohtu ja uurimiseta kiusavad Valgevene lennufirmat Belaviat!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS