Venno Loosaar kohtus.

Foto: Erki Pärnaku
Siim Randla 27. mai 2021 05:27

Tallinna ringkonnakohus kuulutas tahtevastases sugulise iseloomuga teos lapseealise suhtes Harju maakohtus süüdi mõistetud ja tingimisi vangistuse saanud näitleja Venno Loosaare kaitsjate apellatsiooni, kus taotletakse mehe õigeksmõistmist, kinniseks kohtuasjaks.

Harju maakohus mõistis Venno Loosaarele liitkaristuseks viis aastat vangistust tingimisi viieaastase katseajaga ja talle määrati kohustus osaleda sotsiaalprogrammis. Lisaks eelnevale tunnistati mees süüdi selles, et ta omas 19 fotot ja neli videot mille puhul on tegemist alaealisi erootilises või pornograafilise sisuga kujutava materjaliga, ning ka ilma vastava loata 16-kaliibrilist tuvastamata numbriga sileraudset kaheraudset püssi ja piiratud tsiviilkäibega laskemoona.

Loosaare kaitsjad esitasid Harju maakohtu otsusele apellatsiooni Tallinna ringkonnakohtule, kes seda kolmapäeval arutas. Kohtuistung on kuulutatud kinniseks, mistõttu enamaid andmeid sellest avaldada ei saa.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

aga 27. mai 2021 11:48
Aivar Mäe asja arutelu oli millegipärast avalik...
Huvitav lugu 27. mai 2021 09:05
Loosaare lugu toimus ju palju palju hiljem,protsessid ja süüdimõistmised küll kinnised küll lahtised ,mõistmine käib täie hooga. Kuusiku asja küpsetatakse juba 2 aastat...tegemist oleks nagu maffiabossi keissiga, kellel on nii määratu kuriteoregister et võtab veel 5 aastat aega süüdimõistmiseni(või mitte) Me ju teame kõik milles asi ja see on segu argusest,arrogantsusest ja põlastusväärne
kas 27. mai 2021 12:50
Kuusik tegeles samuti pedofiiliaga?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS