Krimi

Kohus arutab väidetava kuritegeliku ühenduse juhi õigeksmõistmise taotlust

Siim Randla, 26. mai 2021 06:51

8 KOMMENTAARI

o
On allEs Ee-sti ja Soo-me po-litseid!/ 26. mai 2021 23:16
Kuritegelikud perekonnad saavad vabalt tegutseda aga Eesti ja Soome politseid midagi ei tee !Soome politsei:Meie küll Ei usu ja veel meie küll riigi raha ei raiska!Eesti politsei:meil korravalvureil Ei ole meditsiiniseadmeid millega juttude õigsust tuvastad !Riikidel ei ole raha ! Eesti ja Soome politseid on teinud minule miljoneid Eurosid kahju ja oma riikidele kah miljoneid kahju.Mis ku radi,perkelen säästu olete tekitanud !Teile peaks palkka rohkem maksma, teil tuleb palk õldse ära võtta, nii kauaks kui olete minule kõik kahjud heastanud! On alles politsei!Per kele!
k
Kas keegi teab miks,/ 26. mai 2021 23:23
on Eesti ja Soomes Politsei ! Mina Ei küll tea !
m
Miks on Eestis ja Soomes politsei !/ 26. mai 2021 23:25
Mina küll Ei tea ! Kas keegi ütleks mulle kah miks !
k
Kuradi Eesti ja Soome politseid Alles !/ 26. mai 2021 23:14
Kuritegelikud perekonnad saavad vabalt tegutseda aga Eesti ja Soome politseid midagi ei tee !Soome politsei:Meie küll Ei usu ja veel meie küll riigi raha ei raiska!Eesti politsei:meil korravalvureil Ei ole meditsiiniseadmeid millega juttude õigsust tuvastad !Riikidel ei ole raha ! Eesti ja Soome politseid on teinud minule miljoneid Eurosid kahju ja oma riikidele kah miljoneid kahju.Mis ku radi,perkelen säästu olete tekitanud !Teile peaks palkka rohkem maksma, teil tuleb palk õldse ära võtta, nii kauaks kui olete minule kõik kahjud heastanud! On alles politsei!Perkele!
u
U./ 26. mai 2021 19:24
Laske inimene vabaks! Kaua te teda piinate?
l
Loogiline/ 26. mai 2021 10:27
See hakab juba trendiks muutuma, et suured sulid õigeks mõistetakse või siis naeruväärne karistus määratazkse🥴. Justnagu taheta ks öelda, et "ole nüüd hea poiss ja ära enam nii tee". Ja s ilitatakse veel pead ka pai--tegemisena. Ja siis varsti kuuleme uusi koledusi selle päti poolt tehtuna. Kohus saeb sedasama oksa, mille peal ise istub.
n
nipitiri/ 26. mai 2021 09:47
Sm.Kaljulaid peaks sm. Mordaboile organiseerima puhkuse päikelises Rivieras selliste kannatuste eest, mida EW kohtud on sm.Mordoboile põhjustanud...
s
Sel juhul Kara-Kumi Rivieras.Pool liitrit vett ka kaasa./ 26. mai 2021 14:53
Lahendasin ristsõna.Seal oli kirjas,et kui oled kõrbes ja avastad,et sul on vaid pool liitrit vett kaasas,siis ära heida meelt.Ja lahendus oli lause jätkuna-sellest veest jätkub sulle elu lõpuni.