Krimi

Aastaid tagasi jäeti tuntud portaali kommentaar, milles viidati arsti ebaadekvaatsele käitumisele. Tööandja kinnitab, et patsiendid pole kahju saanud

TINGIMISI VANGI: PERHi lastearst kasvatas kodus kanepit! Ta väitis, et tahtis narkootilisi aineid paremini tundma õppida (6)

LISA KOMMENTAAR

proks 24. mai 2021 16:15
aga tegelikult tuleks need pealekaebajatest naabrid hoopis kinni panna. kanep massidesse!!
sõgedaid on vähe veel? 24. mai 2021 20:46
et juurde vaja toota?
Vanaka 24. mai 2021 14:18
tahes-tahtmata tekib kahtlus,et seaduste tegijate hulgas on piisvalt narkomaane,kelledele ei ole kasulik narkomaanide kõrvaldamine teatud tööaladelt.
epic 23. mai 2021 20:15
Kas teete nalja siin või? Narkomaanist laste psühhiaater on tööl olles väidetavas narkojoobes ja ta jäetakse veel tööle? See arst ju vajab ise abi, narkomaania ei ole kerge haigus.
Haa 24. mai 2021 18:29
Mille üle sa imestad? Kas arstide eetika peale? Pärast vaktsiinidega sahkerdamist ja mõttetuid surmasid vaktsiinide ülekülluses?
Roland Kirotmaa 25. mai 2021 17:07
Kanep pole narkootikum. See on mõnu- ja lõõgastusaine, mis ei tekita sõltuvust. Mis siin kireda riigis,kus alkohol on vabalt saadaval ja kokaiini on tarvitanud yle poolte,15-aastastest noortest? Kanep ei tekita sõltuvust,kui seda mõistlikult tarbida. Ka suures koguses ei muuda see inimest vägivaldsex,nagu alkohol. Kui vaadata statistikat, kui palju on surnud inimesi alkoholimyrgitusse,alkoholiga seotud kuritegude tõttu,autoõnnetustesse jne. ning kui palju kanepi tõttu, siis jääbki arusaamatux, mix on alkohol seaduslikult myygil ja kanep keelatud.