Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Grete-Elisabeth Lauri 20. mai 2021 19:00
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on kasvatusteadlane ja jätkusuutliku arengu asjatundja Rea Raus. Ta on kirjutanud artikleid jätkusuutlikkuse ja ökoloogilise hariduse teemadel. Vaata videot!

Rea Raus on Eesti rahvale ja valitsusele edastanud selge sõnumi, et senisest rohkem tuleb tähelepanu pöörata bioloogilise mitmekesisuse taastamisele. „See on meie elu alus ja eeldus,“ ütleb Rea. „Elame praegu murrangulisel ajal – võtmeküsimus on, kuidas samaaegselt taastada ja hoida loodust, arendada majandust ning parandada elukvaliteeti.“

Saates arutleme teemadel, kuidas inimesed ja keskkond saaksid koos toimida. Kuidas kaitsta Eestimaa puhast loodust ja eelkõige just meie kauneimat loodusvara – metsa?

Vaata videot!

„Puuduta mind“ Õhtulehe veebis igal neljapäeval.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99