Eesti uudised

GALERII | Vabaduse väljakul protesteeriti koroonameetmete, vaktsineerimise ja valitsuse vastu (506)

Ohtuleht.ee, 15. mai 2021 12:47
Meeleavaldus Vabaduse väljakul 15. mailFoto: Tiina Kõrtsini

Laupäeval kogunesid Vabaduse väljakule taas rahulolematud inimesed, kes nõudsid muuhulgas valitsuse kehtestatud koroonameetmete tühistamist ja „eksperimentaalse“ koroonavaktsiini propaganda lõpetamist!

„Kasutatud koroonameetmete miljardeid maksev kahju Eesti rahvale ja majandusele on enneolematult suur, mida ei ole põhjustanud Covid-19, vaid selle on tekitanud valitsuse läbi kaalumata otsused,“ võetakse kokku meeleavalduse korraldamise peamine põhjus.

Samal teemal

Ürituse nimi on „Ülemaailmne meeleavaldus vabaduse eest“ ning esineb terve plejaad tuntud inimesi. Ürituse ühismeedia leheküljel on kõnelejatena teiste hulgas ka Varro Vooglaid, Kalle Grünthal, Emil Rutiku ja Meelis Lao. Tšellot mängib meeleavaldajatele taas Silvia Ilves.

Meeleavaldus on politseis avaliku üritusena registreeritud ning selle korraldajaks on märgitud Anti Kallaste.

Meeleavaldusel nõutakse kümnete ja kümnete nõudmiste hulgas näiteks „ebavajalike“ koroonameetmete lõpetamist ja riigi taasavamist, NETS seaduste tühistamist, „vaktsiinipropaganda“ ja vaktsiinipassi plaani lõpetamist ning valitsuse tagasiastumist seoses riigireetmise ja rahvavaenuliku käitumisega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee