Seisukoht

Seisukoht | Suveürituste menüü paika (2)

Kersti Eero, toimetaja, 14. mai 2021 17:50

Foto: Imre Pühvel

Pärast piirangutega kaasnenud kultuuri- ja suhtlemispaastu tahaks nüüd ringi kepsutada nagu kevadel karjamaale pääsenud vasikas. Saba seljas, tormata ühelt suveürituselt teisele ning valikut, kuhu minna, paistab jaguvat.

Praegu tundubki olevat viimane aeg oma suvemenüü paika panna, sest piletiralli käib juba hoogsalt. Näiteks võis eile Eesti Draamateatri Viinistul tulevast 31 suveetendusest osta vaid ühele etendusele ühe pileti. Suu tuli puhtaks pühkida ka kuuest „Kaunimast kontserdist Käsmus“.

Suvi ongi selleks, et saaks ka katlamajas ja kammivabrikus, veini- ja karjamõisas armastatud näitlejaid näha või rannas loojuva päikese taustal oma lemmikartisti kuulata, avastades boonusena ka mõne seni tundmata nurgakese Eestimaal. Aga kõikjale paratamatult ei jõua, ja kas peakski? Pigem võiks grüünesse kultuuriüritusele sõites varuda piisavalt aega, et Viru- või Võrumaal ka pisut ringi vaadata ning tankla asemel mõnes kohalikus toidukohas keha kinnitada. Häid maitseelamusi kindlasti jagub.  

Püüdkem, et pärast piiranguid pendel kohe teise äärmusesse ei kargaks ja kaua oodatud puhkus mõjuks ikka kosutavalt ja mitte kurnavalt. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee