Eesti uudised

RIIGI PEALARISTAJA?! Jüri Ratase priiskamine ajab marru: „Ohu- ja häbitunne on täiesti kadunud.“ (53)

Marvel Riik, 12. mai 2021 17:03

KÕIK KOŠŠER: Jüri Ratase sõnul jälgis ta peaministrina nii eetilisi kui ka seaduslikke piire. „Olen töötanud peaministrina südamest ning järginud kõiki minule teadaolevaid reegleid ja häid tavasid,“ ütles Ratas sotsiaalmeedias.

Foto: Tiina Kõrtsini

„Küsimus on tunnetuslikus stiilis: kas Põhjamaa või kolhoosi esimees,“ ütleb Toompea hingeeluga sina peal olija. Peaministriajal kasutas Jüri Ratas maksumaksja raha õige priiskaval moel: karastunud keskerakondlase moraalne kompass ei läinud rikki isegi siis, kui ta lõi laiaks 1280 eurot maksumaksja raha iseenda ja kolme kaaslase õhtusöögi peale.

Kuidas saab vaid nelja inimese õhtusöögile kulutada 1280 eurot (koos tasutud erisoodustusmaksuga) ehk 320 eurot inimese kohta? Just nii einestas endine peaminister Jüri Ratas koos kolme enda delegatsiooni liikmega ülemöödunud suvel Saaremaal Pädaste mõisas. Viimases Eesti Ekspressis on detailselt uuritud, kuidas endine peaminister hellitas nii end kui ka oma lähikondlasi maksumaksja rahaga. Arvukate priiskamiste kõrval tuuakse välja kentsakaid leide nagu sõit Kagu-Eestisse, kaasas kaks 0,7-liitrist džinnipudelit.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.06.2021
Ratase büroojuhid Kiik ja Merilai käisid erikomisjoni ees aru andmas
20.05.2021
Riigisekretär ei näe Ratase tegevuses viiteid korruptsioonile
12.05.2021
Juhtkiri | Peaminister võtku palju tahab?
12.05.2021
Jüri Ratas püüab hiigelarveid välja vabandada: töötasin kõigi Eestimaa inimeste peaministrina

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee