Eesti uudised

GALERII | VAATA PARIMAID! Eesti Pressifoto aastanäitusel saab näha ka Õhtulehe piltniku Stanislav Moškovi seeriat „Rahvusballett karantiinis“ 

Ohtuleht.ee, 10. mai 2021 14:51
EPFLi näituse avamine Viru Keskuses Foto: Martin Ahven
Tallinnas Viru Keskuses avati Eesti Pressifoto aastanäitus, kus teiste tööde kõrval saab näha ka parima olemusfoto auhinna saanud Õhtulehe fotograafi Stanislav Moškovi seeriat „Rahvusballett karantiinis”. Fotoseeria on tehtud Eesti Rahvusballeti trupist eriolukorra ajal.

Näitusel on väljas 2020. aasta fotoauhindade võidutööd ja parim valik pressifotokonkursil osalenud töödest.

Samal teemal

Näitusel on üleval 2020. aasta uudisfoto võitja Äripäeva fotoreporteri Liis Treimanni fotoseeria “Teine laine. Kui intensiivis on kas või üks vaba koht, on mu hing rahul”. Seeria on pildistatud 2020. aasta detsembris riigi suurimaks puhangukoldeks kujunenud Ida-Virumaa haiglate koroonaosakondades. Sama fotoseeriaga võitis Liis Treimann ka „Aasta pressifoto 2020” preemia.

Väljas on ka parima spordifoto võitnud Postimehe fotoreporteri Tairo Lutteri foto “Esinumber”, mis on tehtud Eesti tennise esinumbrist Anett Kontaveitist kodusel Fed Cupi turniiril, ning parima portreefoto auhinna saanud Äripäeva fotograafi Andras Kralla foto “Visionäär”, millel on Jaan Manitski, kes arendab kodukülas Viinistul kunstielu.

Näitus jääb avatuks kuni 23. maini. Tallinna järel saab parimaid pressifotosid uudistada Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Jõhvis, Võrus ning mujal Eestis.

Samal teemal

05.03.2021
AJAKIRJANDUSAUHINNAD JAGATUD! Õhtulehe tipptegijad võtsid preemiad tänuga vastu
05.03.2021
AASTA PARIMAD FOTOD JA VIDEOD ON JUST NEED! Õhtulehe piltnik võitis auhinna seeriaga baleriinide „kodukontorist“
11.01.2021
GALERII | AASTA PRESSIFOTO: Õhtulehe fotograafid on nomineeritud kõigis neljas kategoorias