Foto: AP/Scanpix
Greete Kõrvits 7. mai 2021 20:10
„See kutt ilmus lihtsalt välja,“ sõnab Lavi Mounga heldinult oma vastsündinud poega Raymondit vaadates. Kui Lavi läks Hawaiile suunduva lennuki peale, ei teadnudki ta, et on rase. Tema uskus, et ees oli ootamas rahulik puhkus sooja päikese all, kuid elul olid varuks teised plaanid.

Väike Raymond sündis 29. rasedusnädalal. Sünnikoht: kusagil Vaikse ookeani kohal. Tema emal Lavil vedas tohutult, sest samal lennul suundusid paradiisisaarele puhkama ka kolm kolleegi-sõbrannat, kes juhtumisi töötavad vastsündinute intensiivravi osakonnas õdedena. Just need, kes teavad kõige paremini, kuidas enne tähtaega sündinud beebidega toime tulla. Lisaks viibis pardal arst, kes abistas sünnituse vastuvõtjaid kõigega, mis käepärastest vahenditest kokku panna andis: pistis veepudelid soojendamiseks mikrolaineahju ja laenas pulsi mõõtmiseks ühelt reisijalt aktiivsusmonitoriga nutikella.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Maia 8. mai 2021 10:23
No nii lo...lli juttu saab kirjutada ainult ÕL. Kas oli see naine puu..dega või kõik on väljamõeldis. Iga naine teab kui ta on rase juba üle kolme kuu.
Ime lik 8. mai 2021 10:45
aga reaalsuses ei ole siiski nii
no 8. mai 2021 09:27
norm 8. mai 2021 10:45
mis sel jutul viga on?
9. mai 2021 17:16
Lennatakse rasedana just sellele mahdrile ja riiki, kus tahetakse elamsiluba saada. Kuna laps sünnib seal, saab selle riigi kodakondsuse ja ongi emal elamisluba olemas. Eesti naised kasutasid seda meetodit Soomes. Eks siiani kasutavad ...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS