Repliik

Perearst Madis Veskimägi | Meditsiinitöötajate põua olukorras on vaktsineerimata töötajate lahtilaskmine väga raske valik (4)

LISA KOMMENTAAR

Momendil süstimatta 7. mai 2021 11:56
Inimesed kardavad kõrvalmõjusid Minu tuttavatel , sugulastel , sõbrannal ( naissoost isikud ) on kõigil olnud üsna ägedad kõrvaltoimed . Enamus Astrazeneca ja minu ema BioNTech Pfizer . Väljakannatamatud peavalud , palavik , probleemid südamega , tunne , et kõnnid vati sees jne .
Madis! 7. mai 2021 11:52
Teerullil on ükskõik, keda ta tallab! Aga, Madis? Miks ükski arst või professor ei räägi, milline eesmärk tegelikult vaktsineerimisel on? Ehk oskad sina, nii aus arst, öelda, kas vaktsineeritu võib viiruse tahtmatult külge saada? Arvan, et võib. Järelikult on ka vaktsineeritul võimalik viirust edasi kanda, kuigi ta ise ei pruugi haigestuda. Miks tervishoiu tegelased ei räägi rahvaga? Tulgu ja andku õiged, adekvaatsed, tõestatud faktid. Oleksid nii pooldajad kui vastased lõpuks rahul. Miks rahvas peab vastakaid ütlusi kuulma? Mind, näiteks, väga huvitab.
Juht 7. mai 2021 11:31
Kõik, mida Partei tõeks peab, on tõde. Võimatu on näha reaalsust teisiti kui Partei silmade läbi.
Protest 7. mai 2021 10:56
Just nii! Olen sellega nõus! Mingu siis ülemused ise nende töötajate asemel tööd tegema---süstima, vererõhku mõõtma, tilguteid panema jne. Eks siis näe, mis juttu nad edaspidi räägivad!