Eesti uudised

Miks pole mõni perearst ühtegi vaktsiinidoosi tellinud? Kohtla-Järve perearst: väga paljud keelduvad! (12)

LISA KOMMENTAAR

Che 7. mai 2021 11:32
Mida on teinud ära Terviseamet ja valitsus selleks, et inimesed tõepoolest läheksid rahumeeli vaktsineerima? Mitte midagi! Null! Ainult jutud, promomine, propaganda. Tänavatel vaatavad vastu Jolleri ja Popovi pildid kes reklaamivad vaktsineerimist. teles toetab seda kõike prominentide ema-lapse ja isa-lapse propaganda "Aitäh, et tegid mind tugevaks!" No misasi see on??? Kas see tõepoolest peab innustama inimesi? Tegemist on inimeste tervisega, iga kodaniku isikliku kehaga!
kaks ühe hoobiga-rätsepp vahva 7. mai 2021 11:26
Pole probleeme ja inimesi ka ei ole
Anonymous 7. mai 2021 09:29
Ma ei tunne mitte ühtegi inimest kes eitaks koroona olemasolu. Küll aga ma tean väga paljusid, kes tahavad enda küsimustele vastuseid Terviseametilt kui valitsuselt. Miks ei korraldata avalikku debatti kahe leeri esindajatega, kes esindavad vaktsineerimist ja kes selles keskahtlevad? Rahvas tahab teada mis toimub, kuidas toimub. Internet, sotsiaalmeedia kubiseb informatsioonist, mis näitavad vaktsiinide mõttetust või veel hullem - traagilisi tagajärgi. Palun ärge lahmige lihtsalt üks ühelt teine teiselt poolt vaid lööge tõestusmatejalid lauale ja kaitske enda seisukohti. Inimesed tahavad seda.
7. mai 2021 09:32
Oleme jõudnud punkti, kus pole oluline MIDA uskuda vaid KEDA uskuda.
7. mai 2021 10:35
Nõus Anonymousega. Häiriv on ka see "kõik või mitte midagi" retoorika, mille järgi justkui muid alternatiive polegi kui vaktsineerimine. Samas kaitseb iga vaktsiin vaid ühe viiruse tüve vastu, mis tähendab, et kes sedamoodi kaitset soovib, peab end muudkui uuesti ja uuesti vaktsineerima. Kas see on normaalne?
Peameedia võiks avaldada ka andmeid vaktsineeritute tervisekaljustustest ja surmadest? 7. mai 2021 10:51
Lähiringkonnas on minul peale süsti kummalistel põhjustel surnud juba kaks keskealist. Iisraelis avalikustati, et vaktsineeritute suremus (mitte Covid'isse) on tõusnud kordades!
Mina 7. mai 2021 05:01
Miks ajakirjandus ei kajasta kõrvalnähte ? Olen juba kolmas päev siruli peale Astra Zeneca süsti.
Pea vastu'le 7. mai 2021 10:54
Praegu on muidugi ok aga mis saab hiljem, keegi ei tea, sest käesolevate vaktsiinide pikemaid kõrvaltoimeid pole jõutud uurida.
6. mai 2021 22:28
Mis mõtet on riigil vaktsiinide peale raha raisata kui meie oma teadlased leiutasid väga tõhusa alternatiivi? Räägin muidugi sellest ternespiima ninaspreist. 100% looduslik ja toimib.
Kats 6. mai 2021 22:59
No ainult rumalad loobuvad tasuta vaktsiinist mida on testitud juba sadadel miljonitel inimestel ja maksavad 20 EUR ninasprei eest, mida pole testitud ühelgi inimesel ja mille toimet pole tôestatud.
to Kats 7. mai 2021 09:15
Vastupidi: neid vaktsiine on eelnevalt kaugelt vähem testitud kui peaks - pigem on see üks suur inimkatse, mis praegu üle maailma käib. Samas on selle ninasprei tõhusus teaduslikult tõestatud. Uurige ise lähemalt. Loomulikult kajastatakse seda vähem, sest kellele vaja terveid inimesi?
7. mai 2021 10:43
Eksite, kulla Kats. Ei ole see vaktsiin sugugi tasuta, sest kõigel on oma hind. Kui kõrget hinda vaktsineeritud maksma peavad, selgub lõplikult aga alles aastate või aastakümnete pärast, kuna koroonavaktsiinid mõjutava inimesi geneetiliselt.