Eesti uudised

KES ON EESLIINIL? Teatud ettevõtete töötajad saavad kaitsesüsti rutem. Miks mitte poemüüjad? (6)

LISA KOMMENTAAR

olukorra hinnang 7. mai 2021 11:24
Vastavalt riskianalüüsile
Kaja 7. mai 2021 09:17
Aga paneme toidupoed mõneks ajaks kinni ja siis vaatame mis saama hakkab. Kas tõesti toidupoe müüja ei kuulu eesliini töötaja alla?
televaataja 7. mai 2021 07:52
Oot, mida? Eile just näidati, et Maximas oli vaktsineerimine ja paljud jätsid tulemata, sest pelgasid Jansseni vaktsiini. Ehk taas leidis kinnitust see, et need, kellele pakutakse ei taha ja need, kes ei saa, tahavad.
Uppsala boss 7. mai 2021 00:53
Kui poemüüjad ei kuulu riskirühma, kuigi poodides käib läbi sadu või isehi tuhandeid inimesi läbi, kes köhivad-röhivad ja aevastavad. Miks siis tehti valitsuse liikmetele süst juba mitu kuud tagasi? Kus otsast siis nemad eesliini töötajad on? Sellest ma aru ei saa...
Juhanes 6. mai 2021 20:35
Poemüüjad ei saa süste sellepärast, et neil ei ole ametiühingut. Samal põhjusel on nende palgad täiesti konkurentsivõimetud. Miks nad endale ametiühingut ei tee, sellest mina aru ei saa. Samas mul ükskõik.
6. mai 2021 19:54
Ma olen riskirühmas ja ei kanna haigustest tingitud põhjustel maski ja ei desinfitseeri käsi ning poemüüjad teavad et nendel on võimalus minult sama palju nakkust saad kui Bingo Lotol miljonit võita. Me suhtleme viisakalt ja nad ei karda mind ja ma ei karda neid, sest kaubalt ja tagastatud rahalt praktiliselt ei saa nakkust.