Eesti uudised

Riigikogulase ja kunstniku kohtuvaidlus sai läbi

Siim Randla, 5. mai 2021 05:58

16 KOMMENTAARI

l
Lisaks:/ 5. mai 2021 12:41
Hr.Toomas, me kõik teame, et sa ajad siin näpuga järge, lootuses leida jälle mõnda “vale sõna või kogunisti laimu” Sinu suursugusel aadressil.Kahjuks aga seda Sa siit ei leia, otsi või luubiga.Sest kõik siinöeldu on sinu suureks meelehärmiks ainult sulatõsi. Palun esita pigem nüüd ise kusagil meedias avalik vabandus kõikide nende inimeste ees, kelle niigi väärtuslikku AEGA,RAHA ja NÄRVE sa oma jamadega kulutanud oled. Samuti vabanda Eesti riigikassa ees, mille raha on Sinule antud (raisatud) TASUTA ÕIGUSABI osutamiseks, selleks, et sa saaks inimestele nuga selga lüüa.
j
Janika/ 5. mai 2021 11:25
Lisaks siia veel omaltpoolt ühe noorhärra tema viimase aja kõige vingema vägiteo, mis pole enam isegi pettus ega kelmus, vaid juba kuulub kuritegude kategooriasse.Nimelt seedis see peake välja omaarust ideaalse plaani seaduslikul alusel topeltraha saada, läbi kohtutäituri.Kõik oli detailselt läbimõeldud, isegi kuupäev oli paigas, millal nõue esitada, sest panga kaamera salvestus kustub aasta pärast. Pisike valearvestus aga nullis kogu ettevõtmise, nimelt ei osanud Toomaseke oma kõige jõledamas unenäoski ette aimata, et ma jäädvustasin kogu raha üleandmisprotsessi enda kaitseks oma moblaga;)
a
Aimi/ 7. mai 2021 20:13
Appikene! Uskumatu lugu.
o
Oravakütt/ 5. mai 2021 09:49
Milleks tegeldakse pseudoprobleemidega? Selle asemel peaks hoopis uurima meie riigi vaesumise põhjuseid.
u
uskmatu toomas/ 5. mai 2021 15:09
ooooo,kas meie riik, Euroopa KÕIGE RIKKAM ,on siis vaene ? Ei või olla. vaadake hinnad üle.
e
e./ 5. mai 2021 09:31
Väga raske oli kirjutatust aru saada. Kas kohus nõustus Helmega, et Reisalu ei hooli tegelikult aktsiisilangetusest (mis tähendab: mehe mure oli silmakirjalik ning mees seetõttu petis) või vormistas Reisalu oma kaebuse valesti aga kui vormistab õigesti, jääb siiski Helme süüdi?
h
hmm/ 5. mai 2021 10:29
Kaks korda ühes asjas kohtusse minna ei saa vist. Saad edasi kaevata, aga riigikohtus nad juba olid, see lugu on läbi ja midagi ümber vormistada enam ei saa.
z
zxc/ 5. mai 2021 09:28
Huvitav, miks see Reisalu tundub nii ebameeldiv, on see meedias loodud mulje? Ja, mida tema kui haige inimene saavutas selle kohtulooga, sai suurema südamerahu? Reisalust on loomulikult inimesena kahju, et meie sotsiaalsüsteem pole võimeline tema füüsilisi ja psühholoogilisi vajadusi rahuldama.
a
Ahnus/ 5. mai 2021 09:48
10 000 lootis saada.See kiri tal juba nagu nõukaagne hoogtööplakat.
m
Miks?/ 5. mai 2021 09:57
j
Janika/ 5. mai 2021 13:04
Tal on see kohtuskäimine nagu omamoodi meelelahutus või koguni sõltuvus. Võibolla tahe end ka kasvõi korrakski KELLEGINA tunda ja end kehtestada, suhtlemisvaegus, üksindus, ja see kompott kokku. Ta peaks natuke oma peas toimuvat mustrit muutma, seni kuni ta suhtub kõigisse ja kõigesse omaenda tasandilt, ei muutu mitte midagi. Anna näljasele õng ja õpeta ta kala püüdma, aga Toomas on vale ridvavaliku teinud. Omaenda kahjuks paraku.
t
Tonu/ 5. mai 2021 09:10
Kas peale seda kohtuotsust võivad kõik Reisalut petiseks nimetada ?
o
Odin/ 5. mai 2021 10:29
Petiseks nimetatakse ikkagi kedagi põhjusega. Kui sul põhjust ei ole, siis sa ei või.
h
hmm/ 5. mai 2021 10:31
Kõiki inimesi võib petiseks nimetada, sest see on sinu isiklik arusaam. Kui kõik hakkaks kõiki nende arvamuse pärast kohtusse andma, muutub maailm ebaloomulikuks. Osad inimesed, suunamudijad, staarikest jpt seda muidugi üritavad, aga nad üritavad pigem varjatult rahalist hüvitist saada. Kui väga paljudelt avalikult küsima hakata, siis kaasneb ühiskonna põlgus ja väljaheitmine.
a
Andres/ 5. mai 2021 10:39
Igalühel EV-s on õigus oma isiklikule arvamusele, kui inimese varasem käitumine pole just mitte kõige õiguskuulekam ja tema teod on kaheldava väärtusega, siis nimetatagu teda või vanakurjaks endaks. Umbes 10+ aastat tagasi oli kogu meedia tema kerja- ja abipalveid täis.Ehk meenub? Kunagi kingiti või osteti talle koguni elektriratastool, see vist diisliga ei liigu? Toomas Reisalu rahaküsimised FBs olid pidev teema ja tekkis kahtlus, kas seda abi inimene reaalselt vajab. Tema postituste kommentaarides paluti mitmeid kordi, et milleks ta reaalselt abi vajab, st. raha. Siis olid vastused ..0
v
Vastuseks hmm le:/ 5. mai 2021 10:59
“Kui väga paljudelt avalikult küsima hakata, siis kaasneb ühiskonna põlgus ja väljaheitmine.” Selle reha otsa ongi Toomas astunud, Tänavsuu keiss, nüüd Helme, siis on ta saatnud lugematul hulgal omakoostatud kuulsa 10 000 suuruse summaga “nõudekirju” paljudele isikutele, kes on teda tema arust kusagil x ajal x kohas mõne silbiga “LAIMANUD” Loogiliselt järgneb sellele avalik hukkamõist ja paljud uksed jäävad edaspidi tema ees suletuks. Negatiivne suhtumine põhjustabki omakorda negatiivsust, kaotab usalduse ning lämbub lõpuks omaenese toodetud p...a sees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee