ÕL TV | Õhtuleht

"Eesti selgeltnägijate tuleproov" 2021 finaal täna kell 20 TV3s

ÕL VIDEOD | KES VÕIDAB SELGELTNÄGIJATE TULEPROOVI? Fännide arvates on suurima arenguhüppe teinud endine taksojuht Allan (3)

Sirje Presnal; Anu Saagim | Video: Tatjana Ilijna, 3. mai 2021 14:40
"Eesti selgeltnägijate tuleproov" 2021 finaal Tallinna Mustpeade Majas

Täna õhtul astuvad „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ võistlustulle kolm selgeltnägijaõpilast: Allan, Kristelle ning Merily. Kes on oma õpetajate käe all kõige vägevamaks nõiaks küpsenud?

Saade on pakkunud närvikõdi ja elevust nii osalejatele endale kui ka fännidele. Õpetajate-õpilaste paaride ümberjagamine hooaja keskel lõi kaardipaki täiesti segi ja tõi osalejad mugavustsoonist välja. Peale jäid need, kes suutsid uue olukorraga kõige paremini kohaneda. Ning finaali jõudsid Allan ja Evald, Kristelle ja Anzori ning Merily ja Geit.

Finaalsaates lahendavad õpilased ülesandeid ilma õpetaja toeta. Parim saab olla vaid üks. Kes?! Seda otsustab juba televaataja.

Allan: „Asi liigub suure kiirusega!“

Allani kasuks räägib elukogemus – ta on töötanud aastakümneid teeninduses, sealhulgas ka taksojuhi ja massöörina. Neis ameteis õpib inimest paremini tundma kui kusagil mujal. Allan paistabki silma tohutu hea ja empaatilise inimesetundjana. Lisaks on tal veel üks võrratu omadus – ta on põhjani positiivne, alati on tal sõbralik sõna varuks ning ainuüksi tema nägemisest läheb tuju heaks.

Saate jooksul on mees ainult hoogu juurde saanud. Seda on märganud ka saatetegijad, kes on maininud, et just Allan on tuleproovis kõige suurema arenguhüppe teinud. Viimase tuleproovi saate ülesandes, kus selgeltnägijad pidid lahendama mõistatusliku tulekahju juhtumit, oli Allan eriti heas hoos...

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.05.2021
VIDEOINTERVJUU | Kadri Kristelle selgeltnägijate saate finaalis: see on kõige naljakam asi, mis minu elus juhtunud on!
30.04.2021
VIDEO | NÕIDADE SÕDA! Gruusia maagi Anzori vastulause Hing Fekeli karmidele süüdistustele
30.04.2021
VIDEO | NÕIDADE SÕDA! Hing Fekeli: olen tõsiselt kohkunud, milliseid jõhkraid rituaale teeb Gruusia maag Anzor
30.04.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kadri Kristelle: mis selgeltnägijate finaalsaates minuga toimus, oli täiesti arusaamatu...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee