Sisuturundus

GALERII! 11 kaunist ja ägedat meenemünti, mis võluvad iga kingisaajat 

Aurea Regina, 1. mai 2021 11:23
Foto: Envato Elements
Mündipood Aurea Regina toob välja 11 münti, mis sobivad ideaalselt nii emadepäeva kingituseks kui ka ükskõik milliseks eriliseks tähtpäevaks.

Emast on loodud laule, luuletusi ja kunstiteoseid…

Imeilus 1-untsi hõbemünt on pühendatud kõikidele emadele maailmas ja kõigile naistele, kes ootavad last. Suurepärase kujundusega värvitrükis hõbemünt on koos autentsussertifikaadiga paigutatud akrüülraami, mis võimaldab selle mälestuseseme seada aukohale

Emal on kullast süda

Roosa kullaga kaetud 3D südame tiraaž on vaid 999. Elegantne ja stiilne münt võlub kaasaegse numismaatika kogujaid ning pakub rõõmu kõigile, kelle jaoks on see ahvatleva armastuse ja sõpruse märk.

Ema südames on soojust, valgust ja päikesesära

Amaterasu Omikami tõlgitakse jaapani keelest kui “suur jumalikkust valgustav taevas”. Jaapani mütoloogias on Amaterasu taevane päikesejumalanna ja oluline šinto-jumalus. Ta sümboliseerib viljakust ja paneb kasvama taimed, mis annavad elu mitte ainult inimestele, vaid ka jumalatele. Jaapani rahva valvurina esindab teda Jaapani lipul tõusva päikese embleem.

Mündil on kujutatud Amaterasut, kes hoiab käes peeglit. See peegeldab päikesejumalanna jumalikku päritolu. Osaline kullatis ja merevaik on mündile täiuslikuks krooniks.

Ema kätel on tervendavad ravivõimed

Eir on Põhjamaade mütoloogias silmapaistev kangelanna, kes päästis paljude inimeste elusid. Kes on see salapärane tegelane – kas Norra jumalanna või Valkyrie... pole oluline. Mõlemal juhul kirjeldavad kõik allikad teda kui elupäästjat ja meditsiinitöötajate patrooni. Ta on kursis kõigi ravimeetoditega ja osav ravimtaimede kasutamises. Tema jõu värv on punane ja maagilise väe aluseks ravimtaimed.

Just seepärast on hõbemündil kujutatud jumalannat noore, hapra kehaehitusega punapeana, kes nuusutab punast lille. Jumalannat ümbritsevad tervendavad ürdid, erksavärvilised koduaia- ja põllulilled.

Ema on oma pere kuninganna

21. aprillil 1926 sündinud kuninganna Elizabeth II sai 2021. aastal 95-aastaseks. 25-aastaselt troonile tõusnud Elizabeth II-st sai 2015. aastal Suurbritannia pikim valitsev monarh. 2016. aastal sai temast maailma pikim valitsev monarh ja praegu neljas pikim valitsev monarh registreeritud ajaloos! Kohusetunde poolest tuntud Elizabeth II on pühendanud oma elu Suurbritannia ja Rahvaste Ühenduse teenistusele ning teda armastavad ja austavad miljonid inimesed. Hõbemündil on kujutatud kuninganna Elizabeth II tema kroonimise päeval 1953. aastal.

Ema on oma laste kaitseingel 

Mündil on kena inglike, kristallkivist lõigatud helesinise tiibadega. Imearmas kingitus igaks tähtpäevaks!

Tšehhi on juba ammustest aegadest tuntud oma klaasi- ja kristallikunsti poolest, ühtlasi on see hinnatud Bohemia kristalli kodumaa. Preciosa bränd on Bohemia kaubamärk alates aastast 1915.

Emal on alati võti iga lootusetuna tunduva olukorra lahendamiseks – see avab kõik lukud, riivid ja südamed

Õnne võti avab uksed elus edu saavutamiseks! Kas õnn on armastuses ja sõpruses või karjääris ja eneseteostuses? Meie puhtast hõbedast võti sobib kõigile lukkudele, kus valitseb õnn.

See on ainulaadne talisman – õnne allegooriline võti, mis sõnadest paremini väljendab soovi õnnelikuks eluks ning teeb rõõmu igale kingisaajale.

Igal emal on oma lemmiklill – näiteks orhidee

Pärast 3D-lehtede seeria tohutut edu ja kiiret väljamüüki on selle järjeks loodud uus kolmemõõtmelisxte kuldsete lillede seeria. Sarja teine münt on orhidee. Kullast orhidee õievars on kujutatud väga detailselt ja tõetruult. Kingi see emadepäeval emale ja näita, et hoolid.

Või siis õunapuu õis?

„Õunapuu õied”- lihavõttemuna, Carl Faberge’i meistritöö on valmistatud 1901. aastal Vene töösturi Alexander Kelchi tellimusel lihavõttekingiks tema naisele Varvara Kelchile.

Ehtekarbiks mõeldud munakujuline laegas on üks suuremaid, mida Carl Faberge oma eluajal valmistas. Disainis on kasutatud nii juugend kui Jaapani stiili elemente. Muna kaks õõnsat poolt on valmistatud erilise hoole ja täpsusega poleeritud Siberi nefriidist. Muna seisab neljal nikerdatud jalal, mis meenutavad õunapuu oksi ja hargnevad edasi muna külgedele. Punasest ja rohelisest kullast oksad põimuvad ning moodustavad hargnenud mustri, milles õite kroonlehed on kaetud valge emailiga ning südamikuks on roosal taustal valge teemant.

Kuigi keegi meist ei saa originaali omada, saad selle oma kollektsiooni lisades omandada tükikese ajalugu!

Iga ema otsib õnne – oma neljalehelist ristikheinalehte

Mündil olev neljaleheline ristikhein on ehtne ja looduslik ning seetõttu on ka kõik mündid kordumatud!

Neljaleheline ristik on haruldane variant tavapärasest kolmelehelisest ristikust. Traditsiooniliselt toob neljalehelise ristiku leidmine õnne, eriti kui see juhtub juhuslikult. Uskumuse järgi on igal lehel tähendus: esimene tähistab usku, teine lootust, kolmas armastust ja neljas õnne. Talismani taskus hoides on märksa kindlam tunne elu keerdkäikudele vastu astuda. 

Ema hoolitseb, et elu oleks lill

Ripats-münt Elulill on imeilus täiendus kollektsioonile Elus Sümbolid, milles varasemalt on ilmunud Elu Puu ja Päike.

Elulille sümbolit võib leida kõikjalt üle maailma. Koosnedes omavahel läbipõimuvatest võrdse läbimõõduga ringidest on Elulill unikaalne kujund ka pühas geomeetrias.

Elulille peetakse emotsionaalne ja vaimse tervenemise amuletiks, mis mõtestab ja kannab endas nii ruumi, aega ja elu.

Sisemise jõu ja vaimse maailma ukse avaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee