Sisuturundus

Särgikaitsmed – ideaalne viis, kuidas ebameeldivate higiplekkidega võidelda! 

Sargikaitsmed.ee, 22. aprill 2021 14:12
Foto: Stanislav Moshkov
Higiplekid on väga ebameeldiv probleem, millega enamik meist on vähemalt kunagi pidanud rinda pistma. Nüüd on sellele lahendus uudsete särgikaitsmete näol: higiplaastrid ja higipadjad.

 

Marianne kasutas higiplaastreid:

Mõni inimene lihtsalt higistab rohkem kui teine – mina olen kahjuks nende hulgas, kellel on pidevalt särkide kaenlaalused higised ning selleks ei pea isegi olema pingelisem olukord. Aegade jooksul olen korduvalt pidanud punastama, sest kaenlaalused on ebavajalikul hetkel märjaks läinud, olgu selleks koosolekul ettekande tegemine või siis higilaikude varjamine hallil pluusil. Juba mõnda aega olen hoidnud kontoris varusärki.

Kui kuulsin higiplaastritest, siis olin väga meeldivalt üllatunud ning soovisin neid proovida. Paigaldama asudes võtsin ette video, kus selgitati, mil moel seda teha. Video oli väga suureks abimeheks, et higiplaaster kohe esimesel korral õigesti kohale saaks.

Väga tähtis on see, et kaenlaalused oleksid raseeritud (ilmselt ei pea, aga need jäävad lihtsalt paremini nahale) ning sa ei kasutaks deodoranti (muidu ei kinnitu nahasõbralik liim korrektselt). Ausalt öeldes muretsesin veidi, ega nende kandmine pole ebamugav. Ei olnud. Algul oli küll veidi harjumatu, kuid juba tunni-kahe möödudes ei pannud seda enam tähelegi. Teine mure oli ka see, et ilma deodorandita hakkavad kaenlaalused lõhnama, kuid õnneks vähendavad higiplaastrid seda probleemi. Olen pikalt vältinud poes müüdavate deodorantide kasutamist (kuna seal on kemikaale) ning mul on hea meel, et enam ei ole neid vaja.

Foto: Stanislav Moshkov

Soetasin samasuguse higiplaastrite paki ka abikaasale – olen väsinud sellest, et iga natuke aja tagant tuleb tema valged särgid välja vahetada, sest kaenlaalused muutusid kollakaks!

Jaanika kasutas higipatju:

Kui higiplaastrid paigaldatakse kaenlaalusele, siis higipadjad kinnituvad särgi külge. Õhukese pluusi või T-särgi külge on neid mõnevõrra keerulisem kinnitada (samas mitte võimatu), kuid teisalt on see ideaalne just triiksärkide kandmisel.

Minu töö pangas nõuab, et kannaksin igapäevaselt viisakaid rõivaid, olgu selleks triiksärk või kena jakk. Paratamatus on aga see, et triiksärk paneb mind veidi enam higistama. Ja kui kaenlaalused on juba täis higistatud, siis on ülejäänud päev ka üsna ebamugav.

Foto: Stanislav Moshkov

Kui higiplaastrite kasutamisel ei tohi kasutada deodoranti, siis higipatjade puhul on see pigem soovituslik. Eesmärgiks on ebameeldiva lõhna ära hoidmine – samas hakkab see tekkima alles pärast 12 tunni pikkust kasutamist.

Särgikaitsmed on mu päevapäästja, need sobivad igale poole, alustades kohtingutest ja koosolekutest kuni pulmadeni välja! Olen igaks juhuks alati jätnud ühe ka käekotti, kui hommikul peaks minema kiireks ning ei jõua seda paigaldada.

Vaata lisainfot ka SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee