Eesti uudised

VALLATUSED VOLIKOGUS: Jürgen Ligi paljastas istungil kannikad! (219)

Toimetas Keit Paju, 27. aprill 2021 16:55
Foto: kuvatõmmis/ Tallinna linnavalitsus
Tundub, et osadele riigikogu liikmetele on koroonaaegsed e-istungid mõjunud katastroofiliselt: kui varasemalt lõi laineid istungi ajal e-sigaretti pahviv ja raadiost mõnusat muusikat kuulav Tarmo Kruusimäe, siis nüüd jäi Tallinna volikogu istungil tehnilise rikke tõttu kaamera ette täiesti palja pepuga Jürgen Ligi!

22. aprillil toimunud Tallinna volikogu istungil jäi kaamerapilti see, kuidas Ligi ühel hetkel arvuti eest lahkub, kööki suundub ning seal püksid rebadele tõmbab, et enda ees midagi toimetada. Ligi ei teadnud, et tema arvuti kaamera parajasti toimuvat edastab…

Samal teemal

Kuigi Ligi tegevus kööginurgas näeb selja tagant vaadates välja sellisena, et ta toimetab oma privaatkehaosade kallal, selgitas poliitik Kroonikale, et ta kohendas hoopis oma trakse.

"See oli eelmine istung, kui helistati ja hoiatati, et arvuti kaamera oli sisse jäänud. Olin riietumas ja pildil ongi traksidega rattapüksid rebadel. Vaataja fantaasiale jääb küllap ruumi,” nendib Ligi.

Ligi sõnul ei teadnud ta tehnilise rikke tõttu, et kaamera teda parajasti filmib. "Minul oli seekord arvuti, kus kaamera avaneb nähtavasti automaatselt, kui tavaliselt on iPad, kus kaamera on välistatud. Volikogus töö isegi seisis IT-rikke pärast ja kuigi heli oli, ei saanud kogu ühendusest aru," lisab ta.

Refereeritud artikkel täismahus Kroonikas.

Ülemöödunud nädalal pakkus rahvale palju nalja Tarmo Kruusimäe, kes virtuaalselt riigikogu istungil osales. Kui istungit juhtinud Martin Helme andis sõna Kruusimäele, oli avanenud vaatepilt õige omapärane – Isamaa liige lebas mugavas asendis voodis ja suitsetas e-sigaretti taustal mängiva muusika saatel. 

Samal teemal

16.03.2021
KÜMME KORDA KUULSAM! Tarmo Kruusimäe mõnus hetk lööb laineid üle maailma
15.03.2021
VIDEO | ELU EESTI PARLAMENDIS: riigikogu istungil sõna saanud Isamaa saadik suitsetas voodis e-sigaretti