Sisuturundus

KATSE | Millised vananemisvastased kreemid ja seerumid annavad parima toime? 

Rosena, täna 13:56
Foto: Envato Elements
Biotopix on Šveitsi dermatoloogi loodud noorendav sari, millest leiab kõikehõlmavad vananemisvastased tooted. Kui tihtipeale keskenduvad vananemisvastased tooted vaid näole ja dekolteele, siis tegelikult vananeb ju kogu meie keha. Biotopix sarja jaoks on välja töötatud aga ka tooted, mis noorendavad näiteks huulte piirkonda ja ka käsi ning jalgu. Nii võib öelda, et tootesarjast leiab endale midagi igaüks, olles kas kahekümnendates või juba küpsemas eas.

Proovisime Biotopixi populaarsemaid tooteid ning panime kirja, mis mõtteid need meis tekitavad.

Biotopix Specific täidlust andev huulepalsam

Uskumatu, et üks väike huulepalsam saab selliseid tulemusi pakkuda!

Kui proovisin täidlust andvat huulepalsamit esimest korda, ehmatasin isegi ära – huuled hakkasid kipitama. Tahtsin juba joosta vannituppa seda maha pesema, kuid otsustasin veidi oodata. Peagi läks kipitus üle ning tulemust oli silmaga näha. Nagu oleksin äsja saanud 200 eurot maksva süsti.

Kohene efekt – täiesti uskumatu!

Biotopix Specific Bi-active tumedate silmaaluste kreem

Tumedad silmaalused on probleem, mis tekib vanuse kerkides enamikel naistel. Samas on see mure, mis on vaja kiiremas korras lahendada, kuna tumedad silmaalused võivad anda elustiilist absoluutselt vale arusaama. Ükskord küsis mu sõbranna, kas pidutsesin terve öö… kui juba sõbranna nii arvab, siis ilmselt ka võõrad.

Samas olen juba aastaid selle probleemiga kimpus olnud. Olen proovinud erinevaid tooteid, kuid tundub, et Biotopix on neist üks parimaid. Hakkasin tumedate silmaaluste kreemi kasutama nii hommikul kui õhtuti – masseerisin selle õrnalt näpuotstega ringjaid liigutusi tehes silmade ümber. Juba mõne nädala möödudes oli näha tulemust, pärast üht kuud oli olukord päris hea. Tursed ja tumedus vähenesid ning silmade ümbrus pinguldus.

Biotopix Specific Crow’s Feet silmaümbruskreem 

Silmad on õrn piirkond, kuhu on kortsud väga altid tekkima. Samas ei taha sinna piirkonda suvalist kreemi panna – ikka kõige paremat. Nii jõudsin läbi töökaaslase soovituse just Biotopixi Specific kreemini.

Kreemi tuleb kanda kõigepealt kulmukaare algusesse, seejärel masseerida meelekohtade suunas. Viimaks määrida silmade alla ja liikuda allapoole kõrva suunas. Juba pärast esimest kasutuskorda tundus nahk kuidagi pinguldunum. Pärast paari nädalat ei olnud kortsud enam nii sügavad. Mul tõesti on motivatsiooni kasutamisega jätkata.

Biotopix Specific Flashlift vananemisvastane seerum

Olen vaevalt 30-aastane, kuid mul on suur mure laubal paiknevate kortsudega. Ilmselt on nii mõnedki neist tekkinud seetõttu, et ma ei tahtnud pikalt prille kasutada (kuigi vajanuksin neid). Siis ma ikka kortsutasin laupa, et paremini näha. Nüüd on asi sedamoodi, et mul on keset laupa ebameeldiv kurjusekorts ning mõned pisemad kortsud. Sõbranna, kes on käinud nägu süstimas, soovitas mul sama proovida. Aga kuidagi ei tahaks süstalt näo lähedale lubada… Seega olen agaralt otsinud vahendit, mis vähendaks kortse – kasvõi ajutiselt.

Mulle on jäänud silma, et seda vahendit on reklaaminud nii Anne Veesaar kui ka Krista Lensin, seega otsustasin proovida. Juba pärast esimest korda oli näha, kuidas kurjusekorts oli õrnem. Iga korraga läks järjest paremaks.

Tegemist on efektiseerumiga, mis silub kortse ja joonekesi viie minutiga. Seega on seerum ideaalne enne üritusi ja kohtumisi. Samas ei keela keegi kasutada seda ka igapäevaselt.

Foto: Stanislav Moshkov

Biotopix vananemisvastane kreem näole ja dekolteele

Nahk meie kehal vananeb ju samamoodi nagu nägu. Kui nägu kreemitame agaralt, siis ülejäänud kehaga tegeleme märksa vähem. On aeg tähelepanu pöörata ka kaelale ja dekolteele! Seda aitab teha Biotopixi vananemisvastane kreem.

Biotopix tooted leiab rosena.ee e-poest, Tradehouse ja ProKosmeetika kauplustest ning suurematest Euroapteekidest maikuus soodushindadega. Piilu ka rosena.ee e-poodi, sest seal saab ostuga kaasa kingituse. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee