Repliik

Joosep Vimm | Keskerakond ikkagi paneb noorte rulapargi kinni? 

Joosep Vimm, SDE Põhja-Tallinna osakonna juht, 26. aprill 2021 09:57
Põhja-Tallinna linnaosa ametniku jaoks jäi arusaamatuks, kust tuli väide, et Kopli 98 rulaparki linnaosa valitsus teisaldada plaanib. Möödunud nädalal avastasid ekstreemspordiväljaku kõrval elavad inimesed, et postkasti on saabunud kiri Põhja-Tallinna linnaosa vanemalt Peeter Järvelaiult. See tegi osad kirja saanutest murelikuks, et noored aetakse sealt minema, mistõttu pöördusid nad minu poole. Öörahu valvamisest, pargi hilisõhtul sulgemisest või muudest alternatiividest pole elanikele saadetud kirjas juttugi. 

Kirjas on: “Linnaosa valitsus kaalub rularambi teise kohta tõstmise võimalust.” Alternatiivlahendusi selle kirjaga küll ei küsitud. Lisasin juurde ka foto postkastidesse potsatanud kirjast, et igaüks saaks ise järele vaadata, kes siis ja millest valesti aru sai. Asjas selguse loomiseks helistasin kirjas toodud telefoninumbril. Sain vastuseks, et teisaldamise mõtte puhul on juttu tervest skatepargist. 

Samal teemal

Mulle on kirjutanud ka noored sotsiaalmeedias ning nad on tõesti mures, sest neilt pole keegi küsinud arvamust, aga juba mõnda aega on olnud juttu, et kaalutakse rulapargi minema viimist. Ühe BMX rataste võistluse korraldamine seisvatki selle taga, et pole hetkel kindlust, kas selleks ajaks on, kus seda võistlust enam läbi viia. Samuti olevatki plaan lihtsalt tühi plats sinna jätta nagu oli eelmise rulapargi ja uue ehitamise vahepeal paar aastat. 

Nii nagu Õhtulehe paljastatud Põhja-Tallinna valitsuse bussi Keskerakonna kampaania jaoks kasutamisel, on ka nüüd linnaosa vanem Peeter Järvelaid pannud tanki erakonnatu ametniku. Sel korral on linnaosa vanem valimiskampaaniat tehes saamatult üritanud tuua ohvriks noored sportimishuvilised. Keskerakondlik Põhja-Tallinna linnaosa valitsus, ärge üritage valedega oma käkke varjata. Valel on lühikesed jalad ja seda tõestab linnaosa vanema enda saadetud kiri must-valgel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee