Sisuturundus

OSALE KONKURSIL | Näita meile, mida valmistad Hortexi kvaliteetsetest köögiviljadest ja võida hinnalisi auhindu! 

Hortex, 24. mai 2021 11:16
Kvaliteetsete külmutatud puu- ja juurviljade tootja Hortex kuulutab välja konkursi, mille peaauhinnaks on 2x79 euro väärtuses restorani Noa kinkekaarte!

Mängus osalemiseks valmista Hortexi köögiviljadest maitsev eine, pildista see üles ning lisa pildi kõrvale retsept. Postita see Õhtulehe Konkursi lehele SIIN. Mäng kestab kuni 6. juunini, mil loositakse kõikide osalejate vahel välja peaauhind. Korralikust auhinnast ei jää ka teine ja kolmas koht ilma!

I koht 2x79 eurot restorani Noa kinkekaardid

II koht 150 eurot kinkekaart Ööbiku Gastronoomiatalu külastamiseks 

III koht valik Hortexi tooteid

Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel viie tööpäeva jooksul.

Kas teadsid, kui tervislikud on Hortexi külmutatud puu- ja köögiviljad?

Kuigi nii mõnigi võib arvata, et külmutatud köögi- ja puuvilju ei saa värsketega võrrelda, siis tegelikult pole see päris tõsi.

Külmutatud köögi- ja puuviljad on vitamiinide ja mineraalainete rikkad ning sedaviisi säilinud tänu spetsiaalsele külmutustehnikale. Kui värsketes köögi- ja puuviljades hakkab vitamiinide hulk pärast korjamist järjest vähenema, siis külmutatud viljades jäävad need alles. Hortexi toodetes kasutatakse nii-öelda šokikülmutamist, mis tähendab, et viljade temperatuur viiakse järsku madalamale kui 30 kraadi. Teisisõnu jääb köögi- ja puuviljadesse maksimaalselt pikaks ajaks võimalikult palju vitamiine. Mitmed teised töötlemismeetodid võivad kaotada isegi kuni 60% vitamiinidest, Hortexi eesmärk on seda vältida.

Kuna sügisest kevadeni on poelettidel värske toodangu valik kesisem, on just siis parim aeg külmutatud vilju tarbida. Pea meeles ka seda, et külmutatud juur- ja puuviljades ei ole vaja säilitusaineid ega lisaaineid. 

Hortexi külmutatud köögiviljad on ideaalsed nii suppidesse, praadidesse, hautistesse, pastadesse kui ka vokitoitudesse. Külmutatud puuviljad passivad ideaalselt smuutidesse, pudru peale või magustoitu. Igal nutikal perenaisel on vähemalt mõni pakk sügavkülmas – lisaks valmistamise kiirusele on boonuseks ka see, et korraga ei ole vaja nii palju erinevaid köögi- ja puuvilju osta ning lõikuda. Külmutatud köögi- ja puuviljad on enamasti juba väikesteks kuubikuteks lõigutud.

Hortexi toodetes kasutatavad köögiviljad on kasvatatud Poola kõige puhtamates piirkondades ning koostööd tehakse vaid tunnustatud põllumeestega. Viimaseid kontrollitakse muide regulaarselt.

Hortexi toodetest saab valmistada kümneid ja kümneid erinevaid roogasid. Et saaksid veidi inspiratsiooni, paneme sulle siia ühe mõnusa retsepti:

Mehhiko stiilis kana (4 portsu)

Vajad:

- 2 pakki Hortexi Mehhiko segu
- 1 terve kana
- 1 laim
- toiduõli
- 1 teelusikas magusat pipart
- pool teelusikat tšillit
- sool, pipar

Kuidas valmistada?

- Lõika kana erinevateks tükkideks – tiivaosa, rind, koivad.

- Aseta need kaussi, lisa vürtsid ning tükeldatud laim. Lase sel tund aega seista, et maitsed seguneksid.

- Pärast tunni möödumist rösti kana mõlemalt poolt. Seejärel pane kana potti ning kuumuta madalal tulel umbes 20 minutit.

- Kalla toidu sisse kaks pakki Mehhiko segu ning hauta madalal tulel, kuni need on pehmed. Maitsesta veel soola ja pipraga.

- Serveeri toit riisiga.

Nüüd on sinu kord proovida Hortexi maitsvaid köögi- ja puuvilju ning osaleda pildikonkursil. Lisaideid retseptideks leiad ka SIIT! Konkursil saad osaleda SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee