Juhtkiri

Juhtkiri | Kindlad reeglid vaktsiinituile ja reisisellidele

ohtuleht.ee, 21. aprill 2021 18:22

3 KOMMENTAARI

t
Tulevik?/ 22. aprill 2021 14:38
10 sammu … 1. Klassideks jaotamine: „meie“ ja „nemad“. 2. Märgistamine: sund ennast märgistada. 3. Ebavõrdne kohtlemine: süsteemne eristav kohtlemine. 4. Inimeste alandamine: inimesi võrdsustatakse loomade, kahjurite või tõbedega. 5. Erimeetmed: politsei/sõjaväe eriüksused, et poliitikat kehtestada. 6. Vastandamine: propaganda ässitab masse teisitimõtlejate vastu. 7. Eos summutamine: rahvaalgatused maha. 8. Tagakiusamine: mõrvad, varavastased kuriteod, näidispoomised. 9. Hävitamine: teatud rühmade lauskõrvaldamine. 10. Eitamine-salgamine: ei mingit kuritegu!
o
Oleme ju/ 22. aprill 2021 15:52
näinud, kuidas Euroopas (ka Soomes) on sama asja pärast meelt avaldatud. Rahvas avaldab meelt ikka palju häälekamalt. Ja suuremate massidega. Meil seisavad vaikides nagu koera pissitamise tulbad, hirm nahas politsei ees. See tähendabki, kes on rohkem, kes vähem maadligi surutud.
t
Tegelikult/ 22. aprill 2021 11:04
on vaktsiinipass räige diskrimineerimine! Esiteks on vaktsineerimine vabatahtlik. Ja siis riburada mööda palju seadusele mitte vastavuses pealesurumisi. Kus on öeldud, et pean omama digi vidinaid, et see jama alla laadida? Aga reisida peab saama iga kodanik seadusi järgides. Meil ka Eestis üks passi projektijuhist entusiast, kes seadustest ei tea tuhkagi. Võta ja kasvõi määri seinale. Kuhu küll suured ja rikkad trügivad, piirates ja käskides tavainimesi? "Kui tahan, nööri mööda rahvakunstnik käib"!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee