Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Kristi reisib koos kolme lapsega: mul ei oleks südant neid puhkuse ajaks lihtsalt Eestisse jätta! (45)

Ohtuleht.ee, 21. aprill 2021 11:00
Tänase saate külaline Kristi Vohla armastab oma lastega (3-, 4- ja 13-aastane) reisida – veelgi enam, nüüd ei kujutaks ettegi, kuidas oleks minna üksinda reisile.

Saatekülaline tunnistab, et lastega välismaale suundudes tuleb arvestada mitmete erinevate nüanssidega ning tihti läheb reisi kogumaksumus ka suuremaks. Samas on see asja väärt.

Kristi nendib, et 13aastane tütar peab reisimise tõttu ka aeg-ajalt koolist puuduma – samas ei raatsi naine lapsi koju jätta. Nii tuleb tütrel iga kord koguda õpetajatelt allkirju, et nad lubavad õpilasel puududa.

Samas usub Kristi, et reisimine õpetab lastele palju. Näiteks mõistab laps, et see, mida ta koolis või lasteaias õpib, on kusagil maailmas ka olemas. Niiviisi avaneb silmaring.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

14.04.2021
„JÄRGMINE PEATUS“ | Diginomaad Enelin elab elukaaslasega unistuste elu: päris paikseks ühte riiki ei suuda me vist kunagi jääda
07.04.2021
„JÄRGMINE PEATUS“ | Hiina mõjuvõimust, Hongkongi meeleavaldustest ning miks peavad hongkonglased end hiinlastest paremaks
31.03.2021
„JÄRGMINE PEATUS“ | Eestlanna Tšiilis: kohalikud on rassistlikud – mul on tänu euroopalikule välimusele uksed kergemini avanenud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee