Krimi

Avaldatud 16.04 kell 20.53, täiendatud 17.04 kell 8.15

Tallinna kesklinna hostelis rünnati kaht välismaalast, üht pussitati noaga (23)

Toimetas Keit Paju, 17. aprill 2021 08:15
Konflikt Tallinna hostelisFoto: Martin Ahven
Eile kella 19.15 paiku sai politsei teate, et Tallinnas Masina tänaval asuvas majutusasutuses tuldi kallale 21aastasele ja 20aastasele välismaalasele, ähvardati neid relvataolise esemega ja löödi ühte neist noaga.

Politsei otsib meest, keda on alust rünnakus kahtlustada ning kes lahkus sündmuskohalt sõidukiga, milles oli esialgsetel andmetel veel kolm inimest.

„Esialgse info kohaselt viibis majutusasutuses suurem seltskond, konfliktis ähvardati relvataolise esemega ja kasutati nuga ning oli põhjust arvata, et sündmus võib eskaleeruda suuremaks konfliktiks. Sellepärast reageerisime suurte ressurssidega, kaasates ka kiirreageerijad,“ ütleb Põhja prefektuuri operatiivjuht Mihkel-Jaagup Laats.

Sündmuskohal tuvastasid korrakaitsjad, et majutusasutuse ühes toas toimus konflikt, mille käigus said viga kaks meest. 21aastast meest löödi noaga ja 20aastast meest löödi esialgse info kohaselt rusikaga. Kiirabi toimetas mehed haiglasse, nende vigastused olid kerged ja mehed saadeti edasi kodusele ravile.

Politseinikud koguvad praegu infot ja selgitavad välja sündmuskohalt lahkunud inimeste asukohta.

Kõigi asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee