Krimi

Laagna tee surmasõitja rääkis kohtus enda versiooni: minu ees oli tühi tee ja siis tekkis sinna Volvo (14)

Kristjan Väli, 13. aprill 2021 20:15
MIS JUHTUS ENNE AVARIID? BMW juht Isa Khalilov ja tema kaitsja Vladimir Sadekov (fotol vasakul) ja Chevrolet’d roolinud Vjatšeslav Kalašnikov ning tema kaitsja Dmitri Školjar. Foto on tehtud veebruaris.Foto: Stanislav Moškov
„Juhtus nii, et sõitsime ühes suunas,“ lausub Isa Khalilov kohtusaalis ning väidab, et mingit kokkulepitud võidukihutamist läbi Tallinna tänavate polnud. Ka teine kohtualune – Vjatšeslav Kalašnikov – ütleb, et nad liikusid samas suunas juhuslikult ja ta on üleüldse väga eeskujulik autojuht.

Laagna tee surmasõidu kaks keskset tegelast ja süüalust – Isa Khalilov ja Vjatšeslav Kalašnikov rääkisid teisRipäevasel kohtuistungil enda versiooni mullu suvel Tallinnas Laagna teel juhtunust, mille tõttu hukkusid raske liiklusõnnetuse tagajärjel kaks inimest. Nad kinnitasid kohtukulli ees, et mingisugust võidukihutamist polnud ning kõik toimus juhuse tahtel. Khalilov pidi minema Lasnamäe Selverisse ja Kalašnikov autot pesema. Khalilovi sõnul läks ta kõnealusel päeval Kalašnikovi juurde, et talle õuevärava pult ära viia, sest sõber soovis autoga kodust lahkuda. Pult oli tema käes seetõttu, et ta oli selle semu juurest lahkudes enda sõidukisse unustanud. Talle ei meenu tagantjärele, mis kell see võis toimuda. „Võib-olla kaks, kolm?“ lausub ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.03.2021
Laagna tee surmaavarii üks ohvritest on siiani koomas. Abikaasa: arstide prognoos ei anna lootust
12.02.2021
KOLMAS KAMRAAD KOHTUS: Laagna tee surmaavarii algas juhuslikust kohtumisest draamateatri ees
08.02.2021
Laagna tee avariis hukkunud mehe armastatu: „Olin šokis, hakkasin karjuma ja proovisin autoust avada.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee