Eesti uudised

Ilmus algselt kl 20.06, täiendatud kl 21.15 ja 21.45.

Sotsiaalministeeriumi, terviseameti ja digiloo veebilehtede töö oli teisipäeva õhtul häiritud

Toimetas Keit Paju, 13. aprill 2021 21:16

6 KOMMENTAARI

k
Kallas lubas lapsed/ 14. aprill 2021 06:54
Kooli tagasi ajada teades et enamikes koolides on õhukvaliteet nii halb et kahjustab niigi tervist mis siis veel kui satub kasvõi üks Corona nakkusega klassi siis minutite jooksul on jälle klassitäis, teadmine on valitsuses aga nahaalselt midagi ette ei võeta ja siis kirjutatakse ja imestatakse miks ei saa levikule piiri.
e
E- riik/ 14. aprill 2021 05:26
o
Olen selle lõpmatu diginduse vastane / 13. aprill 2021 22:25
See on täielik jama küll, kui meie terviseandmed on digitaalselt hiireklõpsu kaugusel, ei olnud nendel paberist mappidel viga midagi , oli perearsti hallata ja rohkem ei kellegi asi. Paar nädalat tagasi käisin perearstil kontrollis, täpseks kokkulepitud kellaajaks kohal, siis tuleb välja, et mu perearst enam pole see ja mind vastu ei võta, võttis keegi kolmas lõpuks, esimene asi küsis kurjalt miks mu andmeid ja haiguslugusid pole netis tal näha, ei hakanud seal vaidlema, et kas mitte te enda asi pole seda kõike sisse toksida, mõelda kui suva ametnik soriks veel me andmetes ja otsustab me eest
i
13. aprill 2021 22:02
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
o
on/ 13. aprill 2021 23:48
halvasti küll- hemotoloog ei tea mis perearstil kirjas ja perearst ei tea mis närviarstil kirjas, reaumaarst ei tea mis verearstil kirjas jne. see küll isiklikust kogemusest, vb-olla kellelgi kõik kenasti kirjas...ps.südamearstile minnes võtsin pereõelt oma vana kausta kaasa, et asi selgem oleks...üks anekdoot- kuidas nüüd tervisega on,küsib arst- pole hädagi ja peale rohu võtmist hakkas paranema kui teie lubasite max 2 kuud, nüüd juba viies aasta..jaa, teile kirjutasin vale rohu, õigega poleks te kauem elanud kui lubasin..
s
See oli ammu teada/ 13. aprill 2021 21:42
Et sotsiaalministeeriumis on totaalne korralagedus nüüd siis, kuigi kahtlus oli on ka terviseametis sama lugu, käib jama ajamine ja valetamine, ainult tiksutakse ja näidatakse oma tarkus, ei lauslollust.
o
oluliste andmete/ 13. aprill 2021 20:25
jaht... Koondatuna kuuluvad - kellele... Ehk keegi päriselt teab ja ei kasuta kurjasti. Üleüldises oletamises või teadmatuses, kättejõudnud andmerohkuses ja -segaduses. Lõputud muutused toimuvad omasoodu...